Taneční párty Sensation představí v Praze nový koncept

Sensation, nejznámější taneční event na světě, se po pěti letech opět vrací do pražské O2 areny. V sobotu 23. června 2018 budou mít účastníci možnost zažít zcela novou show s obřími dekoracemi, speciálními efekty a chybět samozřejmě nemohou ani světové DJské hvězdy.

26.1. 2018 10:53:39 | informace | rave

Praha bude první evropskou metropolí, kde se tento nový koncept představí. „Přestože se loni mohlo zdát, že tento veleslavný holandský koncept společnosti ID&T došel s edicí Sensation The Final ke svému konci, není tomu tak a Sensation je zpět s novou spektakulární show. Opět nás tedy čeká nenapodobitelná atmosféra a zvláštní pocit sounáležitosti desetitisíců tanečníků oblečených v bílé. O line-upu a všech dalších podrobnostech vás budeme průběžně informovat,“ říkají pořadatelé.

První Sensation se uskutečnila v Amsterdamu 1. července 2000, kdy na ní zahráli DJs jako Carl Cox nebo Tiësto. Akce se z původně plánovaného jediného eventu změnila v celosvětový fenomén. Do dnešního dne navštívila Sensation 34 zemí a přivítala více než dva miliony návštěvníků z celého světa. V České republice pořádá Sensation společnost United Music. V letech 2007 – 2013 uspořádala celkem sedm edicí.

Video: Sensation: The Final 2017 (Show Video)

PARTYINFO

Sensation

23.06.2018 O2-Arena, Praha
DJs: Kevin Saunderson, Format:B, Dosem, Ferreck Dawn, Franky Rizardo, Mr. White, Dirty South
Cena: 1.490 / 3.900 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně