Maceo Plex se vrací jako Mariel Ito s novou hudbou i retrospektivním albem

Na vydavatelství R&S se chystá nové EP, které Maceo Plex složil pod svým pseudonymem Mariel Ito. Ještě letos pak vydá pod tímto jménem další desku na svém labelu Lone Romantic.

14.1. 2018 05:35:39 | nové desky | Carl W

Eric Estornel aka Maceo Plex oživuje svůj alias Mariel Ito dvěmi novými EP  a retorspektivním albem na R&S Records. Mariel Ito byl aktivní převážně na přelomu tisíciletí, Maceo tento pseudnym využíval pro svou elektro a IDM produkci, která vycházela na labelech Modern Love a SCSI-AV.

Jako Mariel Ito sem tam i Maceo vystupuje - třeba na konci minulého roku odehrál pod tímto aliasem set v Dallasu. Nyní jej po dvanácti letech oživí novou produkci. Na 22. ledna je již nachystáno EP 2e Komst, které vyjde na Maceově labelu Lone Romantic.

Následnu v květnu se dočkáme retrospektivního alba s výstižným názvem 2000-2005, které vydá label R&S Records. A na něm taky v průběhu léta přibyde i nové produkce v podobě dalšího zatím ještě nepojmenovaného EP.

R&S releasy zatím nemají zvěřejněné tracklisty, víme jen, že na retrospektivním albu nebude chybět track Process7, který vyšel v roce 2004 (k poslechu níže). Na EP 2e Komst se pak dočkáme dvou tracků: Sintex49 a Dmode90.

Poslechni si: Mariel Ito - Process7

REKLAMAREKLAMA