V pražské Mecce se odehraje klubovka Superdance

Milk & Sugar, Tocadisco nebo Tomcraft se sejdou na jednom pódiu 16. února v pražském klubu Mecca na nové klubovce s názvem Superdance.

11.1. 2018 09:58:37 | placená inzerce | rave

Superdance má jednoduché, avšak jasné moto: "Důležitější, než samotný žánr, je pro nás kvalita vystupujících umělců." Nejen proto všechny milovníky kvalitní taneční hudby přijedou roztančit následující umělci: Milk & Sugar, kteří zde oslaví 20 let fungování svého projektu; Tocadisco se vrací do Meccy po téměř devíti letech, aby s vámi zažil všechny své hity svým past to present setem.

Tomcraft vás rozvlní, abyste se s ním mohli přenést do slunné Itálie, kam se stěhuje z bavorského Mnichova. Svoji účast také potvrdili Michael Burian, DJ San z Nizozemska, který spolupracuje řadu let se špičkovými producenty a labely, a Switch2smile ze Slovenska, velmi talentovaný mladík, který působí na labelu Michala Poliaka. Veškeré informace a předprodej najdete na www.superdance.eu.

Standardní vstupenky jsou v prodeji od 250,- korun a VIP od 750,- korun exkluzivně na Ticketstream.cz. Pro bližší infomace navštivne taky facebookovou událost.

Poslechni si: Tomcraft - How I Mmt The Bass #61

PARTYINFO

Superdance

16.02.2018 Mecca, Praha
DJs: Milk & Sugar, Tocadisco, Tomcraft, Michael Burian, Nick Hardin, Subgate, Roberto Chochola, Switch2smile, Mr. Poppis, Priest, Proggyboy, Andre lesu, Bodymovin, Andre Yreli
Cena: 250 / 750
REKLAMAREKLAMA