Rezidentka berlínského klubu Tresor zahraje poprvé v Česku

Headlinerkou dalšího dílu brněnské párty Dirty Trip, který se bude konat v únoru v klubu Perpetuum, bude rezidentka berlínského Tresoru Mareena.

10.1. 2018 02:18:59 | informace | rave

Nadšenkyně do vinylových desek, která se z Rostocku v roce 2004 přestěhovala do Berlína, se do světa techna vrhla doslova po hlavě. Stihla si zahrát v předních berlínských klubech jako je About Blank, Berghain, Griessmühle a hlavně získala rezidenturu v nejslavnějším undergroundovém techno klubu na světě - Tresoru.

Je totiž kurátorkou párty New Faces, která do Tresoru pravidelně zve neokoukané tváře. Navíc založila s stará se o značku Unrush, která nabízí sérii podcastů, rozhovorů a nově i plno večírků. Mareena nedá dopustit na hraní z vinylů a její zvuk se pohybuje na pomezí temného detroitského techna a chicagského acidu.

Její premiérové vystoupení v Česku proběhně 16. února v brněnském klubu Perpetuum na párty Dirty Trip, kde zahraje prodloužený tříhodinový set. Doplní jí pražský producent Pluge, kterýmu právě vychází vinylový release Dfcn na Axaminer Records.

Poslechni si: Reclaim Your City 204 | Mareena

PARTYINFO

Dirty Trip 22

16.02.2018 Perpetuum, Brno
DJs: Mareena, Pluge, Carl W, Nee'o
Cena: 200
REKLAMAREKLAMA