Mrkni se na line upy pro 51. týden

Rok zakončí stylově dlouhý víkend a bylo by škoda sedět doma u televize. Tak vybírej!

29.12. 2017 04:40:17 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

29.12. 2017

Celebration44: 19 years of Sound44

Kyjov, Ex Šneckenhaus

22.00 - Mischa
00.00 - Sayko
01.30 - Paul Hawk
03.00 - Liner
04.30 - Beksy

29.12. 2017

Drumbassterds Take Over

Praha, Storm

21.00 - Skáčko
22.00 - Mike Crush
23.00 - R-Flyer
00.00 - Feela
01.00 - Volume Plus
02.00 - Houbass
03.00 - ?

29.12. 2017

Mindcircus

Brno, Eleven

21.00 - Bone
23.00 - Sheala
01.00 - Kristy Jay
03.00 - Zagio

29.12. 2017

Residents Night

Brno, Perpetuum

21.30 - Filip Gehringer
23.00 - Karlos P
00.30 - Deivis

29.12. 2017

Standa

Bratislava, SubClub

22.00 - Monoide
00.00 - Loktibrada
01.30 - Boss
03.00 - Leia Drex

30.12. 2017

DNB Residents

Brno, Perpetuum

21.30 - Six Beat Under
23.00 - Torren
00.30 - Matsem

31.12. 2017

Groove Boulevard

Praha, Kafe Komedie

20.00 - Victorious
22.00 - Max Forkis
00.00 - eLBee BaD
02.00 - Spejbl
04.00 - Greg XOL

31.12. 2017

Imperialistic Silvestr Night: NYE 2017 / 2018

Praha, Cross

20.00 - Liquid DnB crew
22.30 - Pixie
23.30 - Drumbassterds
02.00 - Rido
03.30 - KamCza + Eska
04.45 - Annita + Kan-Jacca
06.00 - Mustaffa + Sheriff
07.00 - Drumbassterds + Mersi

2. stage
20.00 - Dmit.Ry
21.00 - Dash + Kina
00.00 - Silhouette
01.00 - Yacube
02.00 - Akira
03.00 - Filip Foreigner aka Philip T.b.c.
04.30 - Gory Ruffian
05.30 - Sundayz Djs

31.12. 2017

Klubový Silvestr 2017

Brno, Perpetuum

22.00 - Karlos P
00.30 - Orbith
04.30 - Alexx

31.12. 2017

New Year´s Eve 2017: Reborn

Praha, Roxy

22.00 - Michael C
00.00 - Loutka
01.30 - Fatty M
03.00 - Chris Sadler
05.00 - Biodan

31.12. 2017

Silvester drum and bass Greatest Hits

Bratislava, SubClub

21.00 - Drummatic
00.00 - Changing faces
01.30 - B-Complex
03.00 - Kutlo
04.30 - Matis

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně