První party beztíže na světě

World Club Dome jistě není potřeba nijak zvlášť představovat, z tohoto frankfurtského festivalového konceptu jsme přinesli jak reporty, tak fotky.

28.12. 2017 07:20:40 | informace | Paya

Pořadatelé z BigCityBeats kromě své vlajkové lodi, tedy biggest-club-in-the-world, neustále přinášejí inovace, například fastest-club-in-the-world (na palubě ICE rychlíku) nebo highest-club-in-the-world (na palubě Boeingu 747).

Nyní přichází se speciální inovací: Zero Gravity. Má jít o první party svého druhu. Budou na ní účinkovat Armin van Buuren, Steve Aoki a W&W, proběhne v modifikovaném letadle A310, které odstartuje z frankfurtského letiště 7. února 2018.

Jde o zážitek, který bývá vyhrazen pouze trénujícím astronautům ESA. Let potrvá 90 minut. Jediný způsob, jak se na palubu dostat, je zaslat do 12. ledna své dvacetisekundové motivační video na webové stránky WCD Zero Gravity a na sociální sítě s hashtagem #wcdZeroGravity.

Z každého kontinentu budou vybráni dva vítězové (jeden muž a jedna žena), navíc ještě také vítězové z Německa a z Indie. Jde o životní zkušenost, pařba ve stavu beztíže, zkusíte vyhrát vstupenky?

Upalujte na http://www.wcdzerogravity.com/

Video: Zero Gravity (Official Trailer)

REKLAMAREKLAMA