10 nejčtenějších článků na rave.cz v roce 2017

Co vás zajímalo v roce 2017? Dali jsme dohromady deset nejčtenějších článků na našem serveru, které by měly sumarizovat, co zásadního se letos odehrálo.

27.12. 2017 19:04:38 | ankety & názory | Carl W

10. Zemřel Marcus Intalex, známý také jako Trevino

V květnu odešel úspěšný britský producent Marcus Kaye, který se věnoval jak zlomeným beatům, tak i housu a technu. Určitě nevynechejte taky jeho 10 nezapomenutelných tracků.

9. Zákaz kouření v klubech začne platit 31. května

31. května Světová zdravotnická organizace vyhlašuje jako Světový den bez tabáku a v tento termín začíná také v Česku platit zákaz kouření. 

8. Dostanou Roxy, Cross nebo Palác Akropolis dotace v dalších letech?

V lednu zastupitelé města Prahy schvalovali mimo jiné víceleté granty na roky 2018-2021. Jak si vedly vybrané pražské kluby nebo festivaly?

7. Report z pouštního Burning Mana

Dan vyrazil na legendární americký Burning Man a našemu serveru věnoval pár řádků o emocích a atmosféře, kterou tento festival nabízí.

6. Na pořadatele Back To Future s Paulem Kalkbrennerem v Praze se strhla vlna kritiky

Paul Kalkbrenner letos vystoupil se svým projektem Back To Future v Praze, ovšem pořadatelé ne úplně dobře celou akci zvládli a návštěvníci jim vyčítali špatný zvuk nebo nekonečné fronty.

5. Po kremaci z vás může být vinylová deska

Milovníci desek se mohou po kremaci nechat vlisovat do vinylů se svou oblíbenou hudbou. Aspoň tuto možnost začala nabízet britská společnost Andvinyly.

4. Britští lékaři testují MDMA jako lék na alkoholismus

V Británii začali testovat MDMA na dobrovolnících, kteří jsou závislí na alkoholu. testy totiž schválila Etické komise Imperial College v Londýně.

3. Informace ke vstupenkám na Tomorrowland

O slavný belgický festival je velký zájem a vstupenky mizí v jednotkách vteřin. I proto se začal Tomorrowland konat hned dva víkendy po sobě.

2. Air Festival se omlouvá návštěvníkům za nezvládnutou organizaci

Air Festival v Hradci Králové se rozrostl, ale letošní ročník se nevyhnul problémům s organizací. Největším trnem v patě návštěvníků byly znovu dlouhé fronty.

1. Policie varuje před extázemi se značkou Tesla

V Evropě se objevily velmi silné pilulky extáze (240 mg MDMA v jedné tabletě) nesoucí značku slavné americké automobilky Elona Muska.

REKLAMAREKLAMA