The Chemical Brothers vystoupí i na slovenské Pohodě

Na line-upu dvaadvacátého ročníku největšího slovenského festivalu přibylo další hvězdné jméno - The Chemical Brothers. Tandem, který spoluvytvořil historii nejen taneční a elektronické scény, ale celé moderní hudby posledních tří dekád.

19.12. 2017 08:42:40 | informace | rave

Podle novinářů z magazínu Rolling Stone si The Chemical Brothers na začátku položili otázku: „Co kdyby měla taneční hudba údernost toho nejzuřivějšího hip-hopu a brutální sílu těch nejlepších rockerů?” Jestli to tak skutečně bylo, není teď podstatné, důležité je, že již svým prvním albem Tom Rowlands a Ed Simons na ni dali jasnou odpověď.

Album Dig Your Own Hole ovlivnilo zásadním způsobem vývoj elektronické hudby, což víceméně platí i o všech jejich dalších albech. “Chemici” posbírali na své cestě bezpočet nominací na prestižní ceny, na poličce ve zkušebně mají čtyři Grammy a jednu Brit Award, několik cen MTV a další.

Společně s The Prodigy či Fatboy Slimem tvoří The Chemical Brothers milníky hudební historie přelomu milénia. Jejich živé show patří k tomu nejlepšímu, co lze na pódiích dnes vidět a o svém mimořádném umění rozezpívat neživé přístroje v energické smršti beatů a hudebních nápadů přesvědčí v létě příštího roku i na trenčínském letišti.

Video: The Chemical Brothers - Wide Open

PARTYINFO

Pohoda 2018

05.07.2018 - 08.07.2018 Letiště Trenčín, Trenčín
Live: The Chemical Brothers, Little Dragon, Aurora, Fink, Calexico, El Gusto, La Femme, This Is The Kit, Reykjavíkurdætur, Glass Animals, Zeal & Ardor, Mitch & Mitch, Rebel Babel, Ride, BadBadNotGood, Jessie Ware, Rodriguez, Danny Brown, Blossoms Sophie, Kronos Quartet + další
DJs:
REKLAMAREKLAMA