The Chemical Brothers zahrají v Praze

Britští The Chemical Brothers je další ohlášenou hvězdou třetího ročníku Metronome Festivalu Prague, který se uskuteční na pražském Výstavišti ve dnech 22. a 23. června 2018.

18.12. 2017 10:54:50 | festivaly | rave

The Chemical Brothers jsou jedněmi z nejvýznamnějších vizionářů elektronické hudby posledního čtvrtstoletí. O jejich postavení na hudební scéně svědčí to, že šest z jejich alb dosáhlo první příčky britského žebříčku a že jsou držiteli čtyř cen Grammy,“ říká programová ředitelka festivalu Barbora Šubrtová.

Do Prahy se The Chemical Brothers vracejí po dlouhých jedenácti letech, poprvé a zatím naposledy hráli v srpnu 2007 ve sportovní hale na Výstavišti. Od té doby dvojice Toma Rowlandse a Eda Simonse, jež debutovala v polovině 90. let albem Exit Planet Dust, které pro ni bylo vstupenkou do hudební první ligy, stačila vydat dvě další vysoce ceněná alba, natočit hudbu k několika filmům (Hanna, The Hunger Games) a vystoupit na řadě největších festivalových pódií světa (Glastonbury, Sónar či Roskilde).

Video: The Chemical Brothers - Wide Open

PARTYINFO

Prague Metronome Festival 2018

22.06.2018 - 23.06.2018 Pražské Výstaviště, Praha
Live: The Chemical Brothers, Tom Odell, John Cale, Tata Bojs, Midi lidi, Zrní, Umakart, Sister Bliss, Superorganism, Sexy Dancers etc.
DJs: Faithless DJs
REKLAMAREKLAMA