Kevin Saunderson na Apokalypse nevystoupí

Kevin Saunderson dnes na 18. výročí Apokalypsy v Brně nevystoupí, v line-upu jej nahradí Brian Sanhaji. Důvodem neúčasti detroitského velikána je prý chyba v plánování vystoupení ze strany bookingové agentury.

24.11. 2017 01:17:58 | informace | Carl W

Kevin Saunderson měl podle webu Resident Advisor na pátek 24. listopadu naplánovány hned dvě akce - 18 Years of Stereo v Montrealu a shodou okolností taky 18. výročí Apokalypsy. Na Facebooku pak potvrdil, že v Kanadě vystoupí, v Česku se pak logicky dnes neobjeví.

Včera jsme zaslali managementu finální informace a kontakty pro vystoupení a přišel nám automatický email, že agent již pro Kevina Saundersona nepracuje. Tedy jsme zatelefonovali do managementu, kde nám bylo sděleno, že se stala velká chyba v plánování přeletu mezi USA a Evropou, a na Apokalypsu Kevin Saunderson bohužel nedorazí,“ napsali ve svém vyjádření pořadatelé brněnské párty.

Místo něj dorazí německý zvukový inženýr Brian Sanhaji, známý především pro svou produkci na labelu CLR. Brian taky dělá mastering pro velké labely, mimo jiné také pro Cocoon Svena Vätha. Na Apokalypse odehraje live set.

Poslechni si: Brian Sanhaji (live) @ Nature One (2014)

PARTYINFO

Apokalypsa 43

24.11.2017 Bobycentrum, Brno
DJs: Chris Libing, Kevin Sauderson, Rush, The Advent (live), Fernanda Martins, Pet Duo, Viper XXL, Mario Ranieri, Chelina Manuhutu, Pavel Krejdl etc.
Cena: 499 - 999
REKLAMAREKLAMA