Mrkni se na line upy pro 47. týden

Víkend, ze kterého budou mít radost všichni fans velkých jmen a akcí: Transmission, Imagination, Apokalypsa (ještě s jednou změnou) a jako třešnička na koláči Roger Sanchez. Tak vybírej!

24.11. 2017 04:40:17 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

24.11. 2017

Sounds of House

Brno, Perpetuum

21.30 - HRBLK
23.30 - Yellow Jacket
01.30 - Ljuk M
03.30 - Corvin

24.11. 2017

Apokalypsa 43

Brno, Bobycentrum

19.00 - Daho & Ginger
21.00 - Pavel Krejdl
23.00 - Brian Sanhaji (live)
00.50 - Cube Vision: megamix
01.05 - The Advent (live)
02.30 - Rush
04.30 - Chris Liebing
06.30 - Boss

hard stage
20.00 - Golpe + B.Unq + Peterson
23.00 - Pet Duo
01.00 - Fernanda Martins
03.00 - Mario Ranieri
05.00 - Viper XXL

house stage
19.30 - Deivis
21.00 - Roberto Chochola
22.30 - TGT
00.00 - Pavel Bidlo
02.00 - Chelina Manuhutu
04.00 - Orbith

24.11. 2017

Imagination Festival 2017

Praha, Pražské Výstaviště

Blue
20.00 - Pmdr
21.00 - Madface
22.00 - Document One
23.00 - Bensley
00.00 - Delta Heavy
01.00 - Pendulum
02.00 - Black Sun Empire + State Of Mind
03.00 - Maztek + Gridlok
04.00 - Zardonic
05.00 - A-Cray
06.00 - Hallucinator

Red
20.00 - Manene
21.00 - Mindjacker + Mejsi
22.00 - Phuture Noize
23.00 - Da Tweekaz
00.00 - Headhunterz
01.00 - Regain
02.00 - Miss K8
03.00 - Noize Suppressor
04.00 - Destructive Tendencies
05.00 - The Sickest Squad + Hungry Beats
06.00 - Estasia

Green
20.00 - Upfockerz
21.00 - Matzet
22.00 - Mattiv
23.00 - Mollie Collins
00.00 - Guv
01.00 - Levela
02.00 - Annix
03.00 - Rido
04.00 - Zombie Cats
05.00 - Forbidden Society + Donny
06.00 - Katharsys

24.11. 2017

Oficiální­ Apokalypsa Afterparty

Brno, Perpetuum

05.30 - Tonsils Emergency
07.00 - Warphil
08.15 - Deivis
09.30 - Orbith
12.00 - Alexx

2. stage
06.30 - Foxx
08.30 - Misha
10.30 - Navr

24.11. 2017

Peter Makto

Brno, Vibe

22.00 - Alan Wood
00.00 - Luke Nova
01.30 - Peter Makto
03.00 - Saddan

24.11. 2017

Vendeta

Brno, Fléda

21.00 - iGOR
22.30 - Dekor
23.30 - Skynet
01.30 - InsideInfo
02.30 - Spool
03.30 - Mania b2b Afterlife

bar stage
20.30 - B2B
21.30 - Ypkis
22.30 - Binarized
23.30 - Kamikaze
00.30 - El Waca
01.30 - Dizztrict
02.30 - Birg

25.11. 2017

Climax

Praha, Roxy

23.00 - Pavel Bidlo
01.00 - Roger Sanchez
03.00 - Chris Sadler

25.11. 2017

French Connexion vol. 1

Brno, ArtBar Druhý Pád

22.00 - ElectronicBitches
00.00 - Yuksek
02.00 - Joseph Tekcircus

25.11. 2017

Imagination Festival Afterparty

Praha, Storm

21.00 - Far Horizon
23.00 - Prase
00.00 - Bifidus Aktif
01.00 - Madface
02.00 - Rido
03.00 - Double You
04.30 - Gloom

2. stage
23.00 - Korty
00.00 - Sixtas + Crane
01.00 - Darkwizard
02.30 - Geez
04.00 - The Butchers

25.11. 2017

Light in Labyrinth

Praha, Propojení

18.30 – hudebně-improvizační jam na akustické nástroje
20.30 - Dash
22.30 - Andrew Matta

25.11. 2017

Sjet podle Majkla

Brno, Mersey

21.00 - Green Romeo
23.00 - Michael Viktořík

25.11. 2017

Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Filip Gehringer
23.00 - Deivis
00.30 - Tibiza
02.30 - Warphil

25.11. 2017

Transmission Prague 2017

Praha, O2-Arena

20.00 - otevření
20.00 - Thomas Coastline
21.30 - Driftmoon + opening ceremony
21.45 - Super8 + Tab
23.15 - Purple Haze
00.15 - Markus Schulz aka Dakota
01.15 - The ceremony of warriors
01.25 - Ferry Corsten aka Gouryella 2.0
02.30 - Aly & Fila
03.45 - Simon Patterson
05.00 - Coming Soon!!!
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně