Vydavatelství Drumcode připravuje vlastní festival

Awakenings crew spolu s Adamem Beyerem připravuje na rok 2018 Drumcode Festival, terý se uskuteční v srpnu v bývalé loděnici v Amsterdamu.

20.11. 2017 04:09:24 | festivaly | Carl W

Hudební vydavateltsví Drumcode oznámilo spuštění nového festivalu, který se má uskutečnit 18. srpna v bývalé loděnici NDSM, která slouží právě pro hudební multi-žánrové festivaly.

Na akci bude Adam Bayer (vlastník labelu Drumcode) spolupracovat s Awakenings crew. Toto partnerství funguje už delší dobu, kdy Adam na Awakenings festivalu hostí vlastní stage s sám tu hrál víc jak pětasedmdesátkrát za posledních 20 let.

Festival zatím spustil webové stránky a je možné se registrovat pro předprodej vstupenek. Line-up bude oznámen až později. Veškeré dosud dostupné informace najdete na www.drumcodefestival.com.

Video: Adam Beyer & Awakenings present Drumcode Festival 2018

PARTYINFO

Drumcode Festival 2018

18.08.2018 , Amsterdam
DJs: Adam Beyer, Adam Port b2b &me, Amelie Lens, Arjun Vagale, Bart Skils, Boxia, Dense & Pika, Enrico Sangiuliano, Harvey McKay, Ida Engberg, Ilario Alicante, Joel Mull, Joseph Capriati, Julian Jeweil, La Fleur, Layton Giordani, Luigi Madonna & Roberto Capuano, Marco Faraone, Mark Reeve, Nick Curly, Nicole Moudaber, Pan-Pot, Pig&Dan, Reset Robot, Tiger Stripes
REKLAMAREKLAMA