5 důvodů, proč oslavit narozeniny s rave.cz

V pátek slaví náš server narozeniny, pomalu se totiž blížíme k plnoletosti. Patnáctku jsme oslavili s Takaaki Itohem, nyní si zveme další velkou legendu. Pojď si přečíst, proč u toho nesmíš chybět!

7.11. 2017 08:17:27 | ankety & názory | Carl W

1. Mark Archer

Vydává hudbu od 80. let minulého století a jednu dobu byl považován za britskou "rock-stár" v rámci elektronické hudby. Jeho klipy hráli na MTV a fanynky mu klečely doslova u nohou. Jenže pak se všechno zlomilo a spadl téměř na dno. Nyní je Mark na scéně zpátky, znovuzrozený a plný energie - což dokazuje v úžasném setu z Boiler Roomu. Prožil si své a své nabyté zkušenosti nyní znovu prodává v hudbě - je vyspělá a moc baví. Ani Mark si nyní na nic nehraje. Výborný hudební vkus a talent se u něj skloubí s úžasnou osobností a my máme radost, že se s námi rozhodl oslavit naše narozeniny. Pokud je někdo legenda v hudebním žánru rave, je to zcela jistě on!

Poslechni si: Mark Archer DABJ Radio Guest Mix (2016)

2. Johannes & Denzik

Jako support jsme chtěli vybral producenty, kteří mají úspěch v zahraničí a Johannes je jeden z prvních na našem seznamu. Zahrál si dvakrát na ADE, má za sebou víc jak čtyři desítky releasů na zajímavých labelech a s Denzikem je rezidentem Ibiza Live Radia. Na našich narozkách taky zahrají spolu a těžko byste nyní v Česku hledali dvojici, která by byla nyní v rámci house music úspěšnější.

Poslechni si: Mr.Fingers - Can You Feel It (Johannes Refresh)

3. Luke Nova

Další velmi zajímavý český producent. Jeho hudba je velmi promyšlená a není tak divu, že se jí dobře daří na webových prodejních portálech. Málokdo asi taky může říct, že jeho hudbu supportoval Marco Carola. Pokud máte rádi dospělý deep house, Lukáš je jasná volba!

Poslechni si: Charlie Chaplin - Sometimes We Think Too Much And Feel Too Little (Luke Nova Warehouse Edit)

4. Nois

Nois se svou poctivostí neodmazatelně zapsal mezi nejlepší české DJe. Několikrát se postavil za mixážní pult na jedné z nejznámějších českých techno halovek (Apokalypsa) a spolu se Spiriakosem tvoří obllíbenou dvojici Tools Project. Na našem serveru začínal jako redaktor, napsal tu desítky článků a přinesl rozhovory s mnoha DJi z celého světa. V pátek si vezme desky a zahraje pěkně po staru z gramofonů, takže je určitě nač se těšit.

Poslechni si: Nois @ Apokalypsa 15 Years Anniversary (Main Stage)

5. Rave až do rána

Na našich minulých narozeninách bylo narváno a končilo se v brzké dopoledne. Nyní nečekáme, že to tomu bude jinak. Pojď si užít rezonující hudbu se spoustou skvělých lidí a odpočiň si od pracovních povinností. O hudbě už píšeme 17. let, takže o ní snad i něco málo víme!  

Máš už vstupenku?

PARTYINFO

Dirty Trip Presents: 17 Years of Rave.cz

10.11.2017 Perpetuum, Brno
DJs: Mark Archer, Luke Nova, Johannes + Denzik, Nois, Nee´o, Carl W
Cena: 250
REKLAMAREKLAMA