Mrkni se na line upy pro 42. týden

Pokračují narozky Roxy, Zlín se může těšit na LaDidu, Ladida, na Bahnhof vjede berlínský expres, v Brně další díl Echoes s Rone a tradiční Orbitův techno páteček. ono toho techna bude vůbec více. Tak vybírej!

20.10. 2017 04:40:17 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

20.10. 2017

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 - Ian Kita
23.00 - Shefa
01.00 - Ladida
03.00 - Ian Kita + hosti

20.10. 2017

Bahnhof

Praha,

21.30 - Spord
23.00 - Redcliff
00.30 - Bebe
02.00 - Housemeister
04.00 - Ghandi
05.30 - Nana

20.10. 2017

Bassproof

Brno, Favál

21.00 - Orey
22.30 - Lamat
00.00 - X.Morph
01.00 - Zombie Cats
02.30 - Audio
04.00 - Birg
05.00 - Ghostbuster
06.00 - Pornz
07.00 - Balron

tekno stage
22.00 - Ohma crew
00.00 - Billx
01.00 - Jean Tarro
02.30 - Said
04.00 - Digital Airobic
05.30 - all stars

20.10. 2017

BE25: James Zabiela

Praha, Roxy

21.00 - Dan Cooley
23.00 - Michael C
01.00 - James Zabiela
03.00 - Arturo Legorreta

20.10. 2017

Echoes: Rone

Brno, Fléda

23.00 - Bratři
00.00 - Rone (live)

bar stage
21.00 - Rivendel
23.00 - pauza
01.30 - JPJ
03.00 - Fly

20.10. 2017

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Filip Gehringer
22.30 - Deivis
00.30 - Missberry
02.30 - Orbith

20.10. 2017

Chris Sadler

Olomouc, Bocca

22.00 - Wykrup
23.00 - Palo Langa
00.00 - Chris Sadler
02.00 - Jumper
04.00 - Inerte

20.10. 2017

Techno Militia 2

Holice,

21.30 - Carl B
23.00 - Petr Petr Eco
00.30 - Peca
02.00 - Carl B + Peca

21.10. 2017

BE25: Dirtyphonics

Praha, Roxy

23.00 - Legi + Meicos
00.30 Bifidus Aktif
02.00 - Dirtyphonics
03.15 - Suki

21.10. 2017

Emma Hewitt

Most,

21.00 - Valda
22.30 - Prajdy
23.30 - Thomas Coastline
00.00 - Beck
01.00 - Emma Hewitt (live)
02.00 - Marc van Gale
04.00 - A75
05.00 - Valda

21.10. 2017

Smile

Praha, Akropolis

Malá scéna
22.00 - Babe Ln
00.30 - Aka
02.30 - Mr. Funky Machine

Divadelní bar
22.00 - Flyplender
00.30 - Fun Freak
02.30 - Greendust

21.10. 2017

Technology

Brno, Perpetuum

21.30 - Jan Willert + Foxx
23.00 - Jan Willert
01.00 - Bari
03.00 - Misha
04.30 - Foxx

21.10. 2017

Urban Legends

Praha, Cross

21.00 - Pierre
22.15 - U-Prag (live)
23.30 - Linus Pauling
00.30 - Slater + Urban Legends
01.30 - James Harcourt
03.00 - HRTL (live)
04.00 - Schwa

down stage
21.00 - Bodan
23.30 - Tom Holic
01.30 - Josef Sedloň
03.00 - inus Pauling

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně