Storm slaví 4. narozeniny nabušeným line-upem

Tahle party bude stát to! Páteční narozeninový mejdan ve Stormu bude tradičně věnovaný drum & bassu. Mezi gratulanty se zařadí oblíbený projekt The Prototypes, dále všem dobře známý britský producent Insideinfo a do třetice další britský projekt Hybrid Minds!

12.10. 2017 08:36:01 | placená inzerce | rave

DJské duo z Brightonu The Prototypes není třeba dlouze představovat. Pozornost DnB scény si získali díky svému debutovému albu "Summer Slammers" z roku 2010, a to především trackem „Evolution“. Následoval hit „Cascade“, který si získal jak celou scénu, tak rádiové posluchače a také byl uveden na prvním kompilačním albu UKF Drum & Bass 2010. Brzy se tak stali jedním z nejvýraznějších drum & bassových producentů. Pokud jste se stále nechytli, určitě budete znát vokálovou hymnu „Breathless“, „Suffocate“ ze stejnojmenného EP nebo „Blackout“.

Druhým headlinerem narozeninového večera je londýnský producent Insideinfo. Mnozí z vás si možná budou Insideinfo pamatovat jako duo, dnes je členem už jen Paul, který si jméno zanechal. Roku 2011 Paul ničil taneční parkety s trackem „Honey Bee“, následovalo debutové album „Quattro“ na Matrixově legendárním Metro Recordings labelu, remix „Anubis“ od Camo & Krooked a spolu s Audiem singl „Vein Drain“. Po podepsání smlouvy s Viper Recordings vydal skvělý track „Grow EP“, který ho raketově vystřelil do vesmírné DnB galaxie. V posledních letech je znám především pro svou spolupráci s neurofunkovými DJs Mefjusem, The Upbeats, Maztekem atd.

Britské zvučné trio headlinerů uzavírá liquidový projekt Hybrid Minds, které tvoří dvojice DJs Josh White & Matt Lowe. Jejich sety jsou melodické a prolínají se v nich vlivy různých hudebních žánrů, jako je např. trip-hip, soul, jazz apod. „The Place“, jedna z jejich prvních skladeb, se stala jednou z největších liquidových pecek roku 2011.

Tím ale line up zdaleka nekončí! Český support je také více než zvučný. Těšit se můžete na Let It Roll DJs a mnoho dalších kvalitních jmen na druhé stagi.

Pozor! Vstupenky rychle mizí, doporučujeme tedy včasný nákup vstupenek, očekává se vyprodání akce.

Video: The Prototypes @ Let It Roll (2017)

PARTYINFO

4th Anniversary

13.10.2017 Storm, Praha
DJs: The Prototypes, Insideinfo, Hybrid Minds, Bifidus Aktif, Suki, Snookey, One Way, Halbax, Beesu
2. stage: Bio Active, Panorama, Grindaway, Twisted:Minds, Rgrts, Coer, Cybi, Crespo, Disco Very
Cena: 270 - 350
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně