Andhim: V Roxy to bude nářez!

Minule pražský klub vyprodali a v pátek se tam chystají zase. Kluci s Andhim si v Česku udělali obrovské jméno a my je museli jejich druhým vystoupením v Roxy vyzpovídat.

8.10. 2017 08:40:43 | rozhovory | Carl W

- Carl W: Čau kluci, minulý březen jste si zahráli poprvé v Česku, jak jste si to užili?

- Andhim: Bylo to naše první vystoupení po tradiční zimní pauze a byli jsme natěšení si znovu zahrát. Když jsme přijeli do klubu, lidi bláznili. Bylo vyprodáno a jednalo se o jedno z našich nejlepších klubových vystoupení v loňském roce. Takže očekávání na letošní show je fakt obrovská.

Měli jste tehdy hrát dvě hodiny, ale nakonec jste odehráli více než tříhodinový set. Stává se vám často, že si svůj set protáhnete?

Milujeme hrát delší sety, ale obvykle nás bookují jen na dvě hodiny. Takže pokud je to trochu možné, rádi si naše vystoupení prodloužíme. Asi nejdelší set, co jsme odehráli, měl okolo šesti hodin. Ale uvidíme, jak to půjde v pátek v Roxy!

Váš set z března najdeme i na Soundcloudu Roxy a pravidelně si jej pouštíme. Co bude jiné v pátek?

Doufáme, že všechno. Vždy se snažíme naše sety obměňovat a jdeme s flow. Takže záleží taky dost na lidech, kam se set ubere. Rozhodně to ale bude nářez.

Poslechni si: Andhim @ Roxy Prague - 4th March 2016

U nás jste známí díky hitům Boy, Boy, Boy nebo Hausch. Máte však v rukávě track, který třeba není tolik známý, ale zasloužil by si takto velkou pozornost?

Vlatsně je velmi dobrý, že se tyto tracky těší takové popularitě. Ale ve skutečnosti už je tolik nehrajeme, právě proto, abychom dali prostor i nové produkci. Máme spousty nové hudby na našem vydavatelství Superfriends Records, hlavně za posledních 9 měsíců, kterou budou lidi fakt milovat.

Ten příběh o tom, jak jste se poznali, je velmi známý. Definovalo to i nějak vaši hudbu?

Vlastně ani moc ne.

V několika rozhovorech jste zmiňovali, že Anhim jsou pouze mužská záležitost. Znamená to, že holky pro vás nejsou téma?

Kluci i holky. Všichni milují Andhim!

Jaké jsou výhody a nevýhody práce ve dvojici?

Nevýhodou je, že si musíme rozdělit honorář. Vše ostatní jsou velké výhody.

Tobiasi, ty jsi šampion DMC a uznávaný turntablista. Používáš ještě někdy gramofon během vaších společných vystoupeních?

Nikdy jsou tom vlastně nedělal. Na gramofon během našich gigů hrával Simon, který je taky známý turntablista. Teď si spíš ale hrajeme na gramofony doma, už jen pro potěšení.

V rámci vyšeho vydavatelství Superfriends, které jste zmínili - jaké nás na něm nyní čekají releasy?

My tento label založili primárně pro naši vlastní hudbu. Jako takou platformu pro naše myšlenky a vizi. Takže tu v nadcházejích dnech vyjde pouze naše produkce. Ale očekávej i nějaké remixy.

OK, tak poslední otázka. Jaké je vaše oblíbené německé pivo?

Kölsch :-)

PARTYINFO

BE25 warm up: Andhim

13.10.2017 Roxy, Praha
DJs: Andhim, David Jach + hosti
Cena: 350
REKLAMAREKLAMA