10 nejlepších warehouse rave tracků podle Marka Archera

Mark Archer drtil britské hitparády v roce 1991 jako Altern 8 s hitovkami Infiltrate 202 nebo Activ-8 (Come With Me). S legendárnimi protichemickými obleky a maskou proti prachu pak bořil kluby po celém světě a stále se zavírá do studia a tvoří novou a novou hudbu.

28.9. 2017 13:23:13 | ankety & názory | Carl W

Mark s námi sdílel své oblíbené undergroundové sklady ze zlaté éry, kdy vyšlo mnoho nesporných klasik. Nechybí tu Joey Beltram, Outlander nebo LFO.

Právě sklady z tohoto období Mark velmi rád hrává, důkazem toho je paradní set z Nottinghamu, který byl zveřejněn i v rámci projektu Boiler Room. Nám neušel a vybrali jsme jej jako ten opravdu nejlepší!

A právě Mark Archer vystoupí na 17. narozeninách našeho serveru, které si užijeme 10. listopadu v brněnském klubu Perpetuum. A vy můžete být taky u toho!

Vstupenky:

A nyní už pojďme na skladby, které Merk zařadil mezi deset nejlepších warehouse rave tracků!

1. Mental Cube - Q (1991)

- Mark Archer: Brilantní ukázka severského pípavého techna od jednoho z dřívějších pseudonymů The Future Sound of London. Euforický nádech a skvělá basa z tohoto tracku dělají legendární počin.

2. Urban Soul - Alright (1988)

- Mark Archer: House přímo z New Yorku se srdečnými vokály, okamžitě rozeznatelnými beaty a deep groovem. Tato je pro všechny znalce dobré hudby!

3. Think Tank - Hack One (The Internet Worm Mix) (1990)

- Mark Archer: Kousek Jamese Browna, Kraftwerku a Beastie Boys, kteří nikdy nezklamou na tanečním parketě.

4. LFO - LFO (Leeds Warehouse Mix) (1990)

- Mark Archer: Mistři sub basy z Leedsu. Severské techno, které velkolepě využívá jednoduchý vokál. Absolutní pecka!

5. DJ's Rule - Get Into The Music (1990)

- Mark Archer: Deep house z Kanady s brilantním vokálem a groovem poháněným varhany.

6. Outlander - Vamp (1991)

- Mark Archer: Pokud na tuto pecku nedostanete z parketu žádnou odezvu, tak asi hrajete na hřbitově. Jeden z nějvětších hitů éry R&S Records.

7. Joey Beltram - Energy Flash (1990)

- Mark Archer: Brooklynský Joey Beltram a belgické vydavatelství R&S Records přineslo asi největší pecku roku 1990. Toto nikdy nebude chybět v mém record bagu.

8. Liaisons D - Future F.J.P. (1990)

- Mark Archer: Belgičan Frank De Wulf vydal nespočet zásadních hitů, ale tohle je jedna z prvních skladeb, které jsem slyšel o jeho Introspective v Stoke-On-Trentu, absolutní hymna!"

9. Psychotropic - Only For The Headstrong (1990)

- Mark Archer: Předtím, než byl termín "hardcore" běžně používán k popisu tvrdšího house soundu, termín The Headstrong byl používán pro ty, kteří nikdy nechtěli opustit večírky - a tato skladba je shrnula dokonale.

10. Labyrinthe – Demonik (1990)

- Mark Archer: Další masivní pípací skladba. Sám jsem onen zvuk vysamploval na mém tracku Infiltrate 202. Nikdy jsem vlastně neznal název toho tracku, až v roce 2005 jsem zjistil, o co se jedná.

PARTYINFO

Dirty Trip Presents: 17 Years of Rave.cz

10.11.2017 Perpetuum, Brno
DJs: Mark Archer, Luke Nova, Johannes + Denzik, Nois, Nee´o, Carl W
Cena: 250
REKLAMAREKLAMA