Přihlaš se na DJ školu s Orbithem!

Znovuzrozená škola DJingu, která nabídne začátečníkům a mírně pokročilým možnost seznámit se s technikou mixování i tématický workshop zaměřený na PR a první DJské krůčky, oznámila říjnový termín.

25.9. 2017 07:24:49 | informace | rave

Chceš se naučit sladit dvě desky, kouzlit s CD playery nebo nakouknout do digitálního DJingu? Máš chuť stát se DJem a toužíš se podívat mezi komunitu, vyzkoušet si hraní a objevit, co vše DJing vlastně obnáší? DJ škola s Orbithem, kterou zastřešuje server rave.cz spolu s brněnskou prodjenou pro DJs a producenty techhouse.cz, je tu pro tebe!

Kdo workshop povede?

Tím hlavním prezentujícím je DJ Orbith, jeden z nejuznávanějších českých DJů. Na hudební scéně se pohybuje už 18 let a on je tím pravým, kdo tě zasvětí do tajů DJingu a ukáže ti, jak zkrotit vinylové desky.

Jak hrát z CD playerů a co všechno vlastně umí, ti ukáže bývalý žák DK Školy a zkušený DJ Alexx. Digitální DJing má pak pod palcem bývalý promotér Flédy a oblíbené párty Elektra DJ Fly a něco málo o mediální propagaci a tipy, jak se jako DJ prosadit, nabídne šéfredaktor webu rave.cz a promotér párty Dirty Trip Carl W.

Co mě čeká?

Dostaneš základy DJingu ve všech třech hlavních formách. Sáhneš si na vinyl, CD i digitál. Uděláš si tak jasný obrázek o tom, jaké výhody nabízí tyto technologie a sám se rozhodneš, která je pro tebe ta pravá.

V rámci workshopu budou připraveny dvě stanoviště s technikou, takže budeš mít možnost procvičovat opravdu intenzivně.

Užiješ si taky interaktivní seminář o mediální propagaci s tipy, jak se prosadit a kde si sehnat důležité informace. Budeš mít možnost si zahrát na klubovém soundsystému a třeba si i nahrát demo set.

Na společném obědě můžeš nakouknout do tajů DJské komunity a navázat tolik potřebné kontakty. Přece jen všichni prezentující jsou také promotéry úspěšných akcí.

Kdy? Kde? Jak?

Čtvrtý termín jednodenní DJ školy s Orbithem je stanoven na neděli 15. října. Odehraje se v brněnské prodejně techhouse.cz. Workshop začne v 10:00 a konec plánujeme po páté odpolední. 

Vzhledem k tomu, že se chceme všem účastníkům osobně věnovat a myslíme si, že je velmi důležité být plně zapojen po celou dobu, je počet účastníků omezen na čtyři.

Pokud máš o DJ školu s Orbithem zájem nebo potřebuješ více informací, napiš nám na party@rave.cz. Cena kurzu je 3.500,- korun.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně