Již pátý ročník AMF se uskuteční opět v ArenA

Amsterdam Music Festival se v uplynulých čtyřech letech napevno zabydlel v kalendáři Amsterdam Dance Eventu a jinak tomu nebude ani letos – Alda Events a ID&T uspořádají další epickou party!

10.9. 2017 14:57:08 | festivaly | Paya

Magický prostor fotbalového svatostánku AFC Ajax jistě netřeba představovat, až do letošního roku šlo například o domácí půdu veleslavného konceptu Sensation. Jména pořadatelů mluví rovněž samy za sebe. A co si pro nás tentokrát holandští organizátoři přichystali? V čele line-upu je speciální act Two Is One, který je zaváděn jako novinka. Každý rok se mají v back2back setu předvést DJské legendy, které spolu dosud nehrály. Letos 21. října se tak ve světové premiéře představí někdejší světové jedničky podle hlasování DJ Magu, holandské superstars Armin van Buuren a Hardwell! Jejich vystoupení bylo oznámeno velmi originálním způsobem: prostřednictvím překvapivého promo setu na ikonickém amsterdamském náměstí Dam.

Video: AMF 2017 - Two Is One Announcement

To však není z line-upu ani zdaleka všechno – návštěvníkům Amsterdam ArenA zahrají další bývalé jedničky DJ Magu, Francouz David Guetta a belgičtí bratři Dimitri Vegas & Like Mike. V line-upu je doplňují další hvězdy, Don Diablo a Marshmello. Všechna tato jména potom podpoří Lucas & Steve, Vini Vici, Yellow Claw a CMC$. Tahle párty bude zase stát za to! Vstupenky jsou v prodeji za 77 Euro a dají se pořídit také v balíčku s hotelem. Letošním heslem je Together: We Own The Night. Report z loňského ročníků naleznete zde a fotky zde. Oficiální aftermovie je zase ke shlédnutí zde. Neváhejte, AMF bude nepochybně opět vlajkovou lodí celého ADE! See ya there!

Video: AMF 2017 - Official Trailer

PARTYINFO

Amsterdam Music Festival

21.10.2017 Amsterdam ArenA, Amsterdam
DJs: Hardwell, Armin van Buuren, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Lucas & Steve, Marshmello, Yellow Claw, Vini Vici, CMC$
Cena: 77 / 125 €
REKLAMAREKLAMA