Mrkni se na line upy pro 36. týden

Léto odpíská ambiciózní Shotgun, do toho pár DnB akcí (DNB Step Cup ve Stormu) a charitativní parník na brněnské přehradě We All Love to Help. Tak vybírej!

8.9. 2017 04:30:27 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

8.9. 2017

2nd Anniversary of Vibe Club

Brno, Vibe

22.00 - Jane Miltz
00.00 - IM Cyber
01.30 - Jimi Jules
03.30 - Andrew Daren
04.30 - Jane Miltz + Andrew Daren

2nd stage:
23.30 - Andels
00.30 - Stziopa
01.30 - Andels

8.9. 2017

DNB DNA

Brno, Favál

21.00 - Crashman + Grep
22.30 - X.Morph + Zaion
00.00 - Minor Rain
01.30 - Sinner + Lisz
03.00 - Pornz + Neosound

8.9. 2017

Earthquake 5

Praha, Storm

21.00 – Earthquake DJs
22.00 – Crippleffect
23.00 – Frostbite
00.00 – Krowak
01.00 – Tobax
02.00 – Mouzl
03.00 – Upfockerz
04.00 – Bicman
05.00 – Earthquake DJs

2. stage
21.00 - Saym
22.30 - Prase
00.00 - Furious freaks
01.30 - Stux
03.00 - Mcquack

8.9. 2017

Moto:Techna

Brno, Perpetuum

21.30 - Corten
23.00 - Martini
01.00 - Drahosh
02.30 - Mark Bane
04.00 - Styrax

8.9. 2017

Shotgun Festival 2017

Hrádek nad Nisou, Areál Kristýna

pátek
20.00 - Sta
22.00 - Mike.H + Not_me
00.00 - Call Super
04.00 - Disco Møreti + Psj

Volnej Průběh
20.00 - Stanzim + Rade + Touchwood
00.00 - Overlook
02.00 - Pessimist
04.00 - Volnej Průběh

sobota
20.00 - Skaph
21.30 - Exhausted Modern (live)
22.30 - Dialect + Elektrabel (live PA)
23.30 - Olivia
01.00 - Leibniz (live)
02.00 - Paul du Lac
04.00 - Raphael Kosmos

Volnej Průběh stage
20.00 - Nitrous + D-Resist
00.00 - Two Pixels Above (live)
01.00 - Kid Drama
03.00 - AhZ + Annita

8.9. 2017

The YellowHeads

Brno, Exit

21.30 - Tonsils Emergency
23.30 - Bastien
00.30 - Andy Smitth
00.15 - Thin & Thick
02.00 - The YellowHeads
03.30 - Hydrophonic
04.30 - Orbith
05.30 - Phil Albedo

9.9. 2017

DNB Step Cup 2017

Praha, Storm

19.00 - workshop
20.00 - Owlie
20.30 - rozřazovací kolo
21.00 - Qiist
21.30 - 1. kolo + osmifinále
22.30 - Baboon
23.00 - čtvrtfinále + semifinále
23.30 - pauza :)
23.40 - battle o 3. místo + finále
00.00 - Volume Plus
01.00 - Cherw
02.00 - Mustaffa + Sherif
03.00 - No Cure
04.00 - Qiist + Owlie + Baboon

9.9. 2017

Gat Electra

Brno, Perpetuum

21.30 - Deivis
01.00 - Gat Electra
03.00 - Upgrade

9.9. 2017

We All Love to Help

Brno,

15.40 - nástup na loď
16.00 - parník vyplouvá
18.00 - parník se vrátí do přístavu na 2. nalodění
22.00 - návrat do přístavu

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně