Kdo všechno vystoupí na 25. narozeninách Roxy?

Již čtvrt století je klub Roxy a Experimentální prostor NoD neopomenutelným multikulturním centrem na mapě Prahy. Letošní půlkulaté narozeninové oslavy s názvem Be 25 proběhnou ve velkém stylu.

28.8. 2017 18:14:36 | informace | rave

Oba prostory se tradičně představí jako jeden celek, připomenou bohatou minulost, ale zároveň představí svou novou tvář. Oslavy letos proběhnou od 20. do 28. října ve všech prostorách Roxy a NoD. Čeká nás pestrý program plný parties, koncertů, divadelních představení, performancí a výstav.

Klub Roxy patří již 25let ke špičce nejen české, ale i evropské klubové kultury. Stylová art-deco architektura prvorepublikového kina, vášeň pro hudbu a cit pro umění charakterizují dnes již legendární prostor Roxy. Na předešlých oslavách vystoupila taková jména jako Morcheeba, Everlast, Maceo Plex, Liars, Walk Of The Earth, Explosions In The Sky nebo Solomun.

25. narozeniny Be 25 budou ve znamení výběru těch nejlepších zahraničních umělců, kteří za 25 let vystoupili v Roxy a zároveň špičkových současných projektů, které hýbou světovou klubovou scénou. Mezi hlavní taháky programu patří britská legendární kapela Goldfrapp, nejvytíženější producent současnosti Stephan Bodzin live, uznávaný britský DJ James Zabiela, německý experimentátor Stimming live, francouzský multižánrový a energii nabitý projekt Dirtyphonics nebo hardrockoroví Eskimo Callboy.

Součástí programu bude i tradiční multikoncertní večer Soundz Czech, kdy představíme pro fanoušky zdarma to nejlepší z české alternativní scény na pěti pódiích Roxy i NoD. V čele tohoto večera se představí Lenka Dusilová & Baromantika a doplní ji více než desítka dalších hudebních projektů. Narozeniny dají vyniknout i uměleckému průniku Roxy a NoD a prostory klubu budou sloužit i jako výstavní sál pro vybrané výtvarné umělce.

Video: Stephan Bodzin Boiler Room Berlin Live Set (2015)

PARTYINFO

BE25: Stephan Bodzin

28.10.2017 Roxy, Praha
DJs: Stephan Bodzin (live), Im Cyber, Shaftling, Biodan
2. stage: Kevin More + 2k
Cena: 590
REKLAMAREKLAMA