Lunice vydá dlouho očekávané album CCCLX

Dlouhou dobu jsme čekali na debutové album kanadského producenta, který si říká Lunice. A konečně je čekaní u konce, na začátku září totiž pod názvem CCCLX na labelu LuckyMe vyjde.

27.8. 2017 12:02:43 | |

Od svého debutového EP Stacker Upper z roku 2010, přes track R U Ready (který se dostal i na album Kanye Westa Yeezus z roku 2013) ukazuje kanadský umělec Lunice Fermin Pierre svou vzácnou kvalitu a výrazný hudební styl, kdy mísí jazz, elektroniku a hip-hop.

Možná jej znáte také v producentském duu s Rossem Birchardem jako TNGHT. Pod tímto názvem projeli za poslední dva roku většinu zásadních klubů i v Evropě. Nyní se konečně dočkáme i sólového alba CCCLX, které vznikalo právě ony poslední dva roky.

Většina skladeb vznikla v Americe, konkrétně LA, New Yorku a Montrealu, ovšem skládalo se také na cestách, takže ve výčtu míst nechybí ani Londýn nebo Nový Zéland. Na přípravě alba se podílela i velká jména, třeba Mike Dean (producent Kanye Westa) si střihl kytarové sólo CCCLX II (Intermission).

Na skladbě Drop Down se pak podílela popová stár Sophie a raper Le1f, dále se na albu objevili i CJ Flemings, Speng nebo Syv de Blare. CCCLX vyjde na labelu LuckyMe 8. září.

Video: Lunice - Can't Wait To

Tracklist:

A1 / 1. CCCLX - I (Curtain)
A2 / 2. Tha Doorz
A3 / 3. Drop Down (Ft. Le1f And Sophie)
A4 / 4. Elevated
A5 / 5. Mazerati
A6 / 6. Freeman
B1 / 7. CCCLX – II (Intermission)
B2 / 8. Distrust (Ft. Denzel Curry, JK The Reaper & Nell)
B3 / 9. CCCLX - III (Costume)
B4 / 10. O.N.O
B5 / 11. CCCLX - IV (Black)

REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně