Mrkni se na line upy pro 34. týden

Pražský Bukanýr oslaví 19. narozeniny, v přehledu najdete kompletní program Stormu a Perpetua nebo třeba festival, který dávno není už jen Rock. Tak vybírej!

25.8. 2017 04:30:27 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

25.8. 2017

19. Narozeniny Bukanýra

Praha, U Bukanýra

23.00 - Moreti
01.00 - Airto
02.30 - Floex
04.30 - Lumiere
06.30 - Da Moon

25.8. 2017 - 26.8. 2017

Hrady CZ

Bouzov, Hrad Bouzov

pátek
17.30 - 18.00 Smrtislav
19.00 - 20.00 Vladimír 518
21.30 - 22.30 Olympic
23.30 - 00.30 Horkýže Slíže

Zelená stage
18.00 - 19.00 Vypsaná Fixa
20.00 - 21.00 Visací Zámek
21.00 - 21.30 Vyhlášení Karnevalových Masek
22.30 - 23.30 Rybičky 48

sobota
11.30 - 12.00 The Agony
13.00 - 14.00 Mandrage
15.00 - 16.00 Trocha Klidu
17.00 - 18.00 Majk Spirit + H16
19.00 - 20.00 Anna K
21.00 - 22.00 Richard Müller
23.00 - 00.00 Tomáš Klus

Zelená stage
12.00 - 13.00 Xindl X
14.00 - 15.00 Sto Zvířat
16.00 - 17.00 Portless
18.00 - 19.00 Arakain & Lucie Bílá
20.00 - 21.00 No Name
22.00 - 23.00 Wohnout

25.8. 2017

Lounge Atmosphere

Praha, U Bukanýra

18.00 - Biodan
22.00 - konec

25.8. 2017

Maximal

Brno, Perpetuum

22.00 - Toomuch
01.00 - Upgrade
03.30 - Unclean

25.8. 2017 - 26.8. 2017

Rock for Churchill 2017

Vroutek,

pátek
12.40 - The Unholy Preachers
14.00 - The Drain
15.20 - Circus Brothers
16.50 - Priessnitz
18.20 - Skyline
20.05 - J.A.R.
21.45 - Triggerfinger
23.25 - Irie Révoltés
01.05 - Bohemian Betyars

DJ stage
15.00 - Mi-Gu-El
16.00 - Spectral
17.00 - Kubator
18.30 - Bass Beast Crew + MC Zachy
21.00 - USB aka Universal Swing Brothers
22.30 - DJ Zinc
00.00 - Roni Size
01.30 - InsideInfo
03.00 - Pixie & Suki

Red Bull Tour Bus
16.30 - DJ Friky
17.40 - Wild Tides
19.15 - The Atavists
20.55 - Kapitán Demo
22.45 - Hentai Corporation

sobota
11.00 - Vanua 2
12.20 - U-Prag
13.40 - Krucipüsk
15.10 - Brandy Row & The Nightshades
16.40 - Vypsaná fiXa
18.10 - Mydy Rabycad
19.55 - Tata Bojs
21.35 - Ky-Mani Marley
23.15 - Peter Bjorn and John
00.55 - Gaia Mesiah

DJ stage
14.00 - Jahmusic Lightaz
16.00 - TNC + Pendapon
18.00 - Dave Substance-D
19.30 - MikkiM + Harrison Brothers
21.00 - Bifidus Aktif + Akira
21.30 - Rico Tubbs
00.00 - Dub Phizix + Strategy
01.30 - Cosmic Boys
03.00 - Pixie + Rich + MC Zachy

Red Bull Tour Bus.
15.00 - DJ Robot
17.20 - Prago Union & Live Band
19.05 - Blind Definition
20.45 - PSH
22.25 - Paulie Garand + Idea

25.8. 2017

Rosická Lámanice

Rosice, Stará Kuželna

22.00 - Sinner
23.30 - Birg
01.00 - El Waca
02.30 - Ghostbuster

25.8. 2017

Storm Residents DJ Contest

Praha, Storm

21.00 - opening set
22.00 - Vejdr
22.20 - Far Horizon
22.45 - Mellifera + vítěz ze čtvrtka 24.8.
23.30 - Becker + TOD
00.15 - Prase + MK
01.00 - Deadly Viperz
02.00 - Twisted.Minds
03.00 - Spill + TB
03.45 - Humanon + Double You
04.30 - Dogzan + Cockroach
05.15 - Neuro:lab + JTQ

26.8. 2017

DNB Residents

Brno, Perpetuum

22.00 - Ph8ton
23.15 - Sinner
00.15 - Birg
01.30 - Mania
02.45 - Jimmy Navarro

26.8. 2017

Unique Boat Afterparty

Praha, Storm

22.00 - Kjubone
23.30 - Schaman
01.00 - Wakend
02.00 - Džejár
03.30 - Tokátko
04.30 - Martyz

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně