Ostgut Ton chystá párty v komplexu bývalého uhelného dolu

Letos na Halloween chystá Studio Essen ve spolupráci s hudební vydavatelstvím Ostgut Ton párty v bývalém uhelném komplexu Kokerei ZollVerein, který patří do světového děditství UNESCO.

19.8. 2017 10:34:33 | informace | Carl W

Jako světové dědictví se označují nejrůznější kulturní a přírodní památky po celém světě, které byly pro svou unikátnost vybrány organizací UNESCO (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization) a přijaty na tzv. „seznam světového dědictví“. Na tomto seznamu se nacházejí nejrůznější budovy, hory, jezera, národní parky i celá města.

Uhelný důl Zollverein v Essenu byl aktivní v letech 1851-1986. V současné době se jedná o architektonické a průmyslové dědictví zařazené od roku 2001 na světové dědictví města UNESCO. Nyní tu sídlní několik kulturních institucí včetně Folkwang University of the Arts.

No a právě tu se chystá 31. října noc berlínského labelu Ostgut Ton. Na tomto vydavatelství vychází od roku 2005 house a techno spojené s legendráním klubem Berghain. Vystupující ještě nebyli oznámeni, vstupenky si však již nyní můžete objednat za 18 € (cca 450,- korun). 

PARTYINFO

Ostgut Ton Nacht Essen

31.10.2017 , Essen
DJs: dozvíte se :)
Cena: 18 €
REKLAMAREKLAMA