Mrkni se na line upy pro 33. týden

Festivaly slavné (Mácháč), nenápadné DJs 4 Charity i ty, co si už větší jméno stihly udělat Kačeři. To je další víkend. Tak vybírej!

18.8. 2017 04:30:27 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.8. 2017

Deep Beat Avantgarde

Praha, Cross

22.00 - Bruno Curtis
23.30 - Sta
01.00 - Jon Sable
03.00 - Varhat
05.00 - Lucas Hulan

DnB
22.00 - Vorel
00.00 - KamCZa
01.30 - Eska
03.00 - Ozone

18.8. 2017 - 19.8. 2017

DJs 4 Charity 2017

Hodonín, Vodní Cvičiště

pátek
16.00 - Pjotr
17.00 - Foxxy Jay
18.00 - Tonsils Emergency
19.00 - Wattoom
20.30 - Mildee
22.00 - Coma
23.30 - Miss Rodez
01.00 - The Frog + Mistina
02.30 - Naoki Uda

DJs 4 Charity stage
20.00 - Foxxy Jay
21.30 - Junior Jan
23.00 - Tráva
00.30 - Chris Sadler
02.00 - Paul Hubiss

BK-united stage
16.00 - warm up
20.00 - Mark Smith
21.00 - Flower
22.00 - Ixer
23.00 - Scorn
00.00 - Tomas Haverlik
01.30 - Dior + Corten
03.00 - Scroogee + Tony T

Techhouse.cz Stage
18.00 - Oggy
20.00 - Kepy + Iary D
22.00 - Donna Bucks
00.00 - VK Studio
02.00 - Tuko Ramirez

DNB stage
18.30 - Kollmixx + Lasťa Beatbox
20.00 - Freebeat
21.30 - Bear
23.00 - Elwira
00.30 - Hasik
02.00 - Kan-Jacca

vinotéka
18.30 - Susa
20.00 - Hugo Mánes
21.30 - Drahosh
23.00 - Saddan
00.30 - Elektrabel (live)
02.00 - Slave Zero
03.30 - Alexx
05.00 - Peter Pea
06.30 - Mickey B
08.00 - DJs 4 Charity

sobota
12.00 - Lobster
13.00 - Raggamamma
14.00 - Hulk
15.15 - Lord K
16.30 - Peter Damage
17.30 - XTR
18.30 - Spirit
19.30 - Lucasch
21.00 - Ian Kita
22.30 - Houba
00.00 - Packo Gualandris
01.30 - Miss Nat-H-Lee
03.00 - Marco Rota

DJs 4 Charity stage
19.30 - Prague Music Therapy
21.30 - Shtuby & Band
23.00 - Martini
00.30 - Orbith
02.00 - Reznyk

BK-united stage
14.00 - warm up
17.00 - Die Weed
18.00 - T-Raidr
19.00 - Monique
20.00 - Uteru5
21.00 - Mort'n
22.00 - Capkis
23.00 - Cruz
00.00 - Voodoo Piet
01.00 - Denysa
02.00 - TyPhone
03.00 - Johnyx

Techhouse.cz Stage
15.00 - Symbian Soul + Weekend Heroes
17.00 - Adri M
18.20 - Igi
19.40 - Eelke
21.00 - Van Drift
22.30 - Luis
00.00 - Lee Harvey
01.20 - Ronnie
02.40 - Upgrade

DNB stage
15.30 - Enjoy
17.00 - Sunchez
18.30 - Jeff B
20.00 - Fish
21.30 - Wiit + Czida
23.00 - Gabana + Ke3n
01.00 - One Way
02.30 - Schooler

vinotéka
09.30 - Ivka
11.00 - Alyosha
12.30 - Scarpo
14.00 - Jesper
15.30 - Vojte
17.00 - Phunkist
18.30 - Dubler
20.00 - Jane Miltz
21.30 - Rado
23.00 - Josh Singer
00.30 - Liner + Mark B
02.00 - Andrew Daren

18.8. 2017

Duck out

Praha, Storm

22.00 - herax
23.30 - ned
00.30 - Intense ss
01.30 - Jack the ripper
03.00 - Upfockerz
04.00 - Critical J + Tajfun + Pain
05.00 - Kickindabass

18.8. 2017

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

22.00 - Deivis
01.00 - Orbith
04.00 - Tomas Ivicic

18.8. 2017 - 19.8. 2017

Hrady CZ

Hradec nad Moravicí, Zámek Hradec nad Moravicí

pátek
17.30 - 18.00 Smrtislav
19.00 - 20.00 Vladimír 518
21.30 - 22.30 Olympic
23.30 - 00.30 Horkýže Slíže

Zelená stage
18.00 - 19.00 Vypsaná Fixa
20.00 - 21.00 Visací Zámek
21.00 - 21.30 vyhlášení karnevalových masek
22.30 - 23.30 Rybičky 48

sobota
11.30 - 12.00 Trocha Klidu
13.00 - 14.00 Mig 21
15.00 - 16.00 Sto Zvířat
17.00 - 18.00 Arakain & Lucie Bílá
19.00 - 20.00 Anna K
21.00 - 22.00 Mandrage
23.00 - 24.00 Tomáš Klus

Zelená stage
12.00 - 13.00 Xindl X
14.00 - 15.00 No Name
16.00 - 17.00 The Agony
18.00 - 19.00 Majk Spirit + H16
20.00 - 21.00 Richard Müller
22.00 - 23.00 Wohnout

18.8. 2017 - 19.8. 2017

Kačeři 2017

Horčápsko,

pátek
18.30 - Nástroj snahy
19.50 - Lety mimo
21.30 - Skyline
23.10 - E!E
00.40 - Zlomená 14

sobota
15.00 - Lynx
17.00 - Donnie Darko
18.00 - Sour bitch
19.30 - Elektrïck Mann
21.00 - Vypsaná Fixa
23.00 - Tatabojs
00.30 - Molotov party

DJ stage
20.30 - N.Dee
21.30 - Pavel Bidlo
23.00 - Biodan
00.30 - Lexlay
02.30 - Džejár
04.00 - Steen

18.8. 2017 - 19.8. 2017

Mácháč 2017

Doksy, Klůček

pátek
18.00 - Kinix
19.00 - Pete Luke
20.00 - Mejsi + Peet Crue
21.00 - Yall (live)
22.00 - Curbi
23.00 - Lost Frequencies
00.00 - W&W
01.30 - Ummet Ozcan
03.00 - Dannic
04.00 - Juicy M
05.00 - David Gravell

sobota
16.00 - Andie Anderson
17.00 - Rita
18.00 - Tiga
19.00 - Richard Reynolds
20.00 - Manene
21.00 - Matamar
22.00 - nFiX + Candice
23.00 - Audiorockers + Matt Raiden
00.00 - Sunnery James + Ryan Marciano
02.00 - EKG
03.00 - Enrico
04.00 - Chris Sadler
05.00 - Loutka

19.8. 2017

Okoř 2017

Okoř, Hrad Okoř

14.00 - Eddie Stoilow
15.30 - Václav Neckář + Bacily
17.00 - Vypsaná Fixa
18.30 - Marek Ztracený + Marta Jandová
20.00 - Miro Žbirka
21.30 - Mig 21
23.00 - No Name

19.8. 2017

Rock for Churchill warm up

Praha, Storm

22.00 - Hundread
00.00 - Wilda Panda aka W23
01.00 - Messenjah
02.00 - Mikkim
03.30 - Rich

19.8. 2017

Shelter

Brno, Perpetuum

22.00 - MCB
00.00 - George Sears
02.00 - Depka

19.8. 2017

Uptempo Industry: Sit down meeting

Brno, Naproti

21.00 - Hauzer23
22.00 - Elwy
23.00 - Bery
00.00 - Hypnokick
01.00 - Zwelwe
02.00 - Marcus De Hard
03.00 - Hedonist & Nihilist

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně