Sneakersy Armanda Van Heldena

Kultovní osobnost taneční hudby Armand Van Helden nás tentokrát zavede do jeho světa tenisek a doporučí nám kousky, které by sám rád nosí na párty.

17.8. 2017 01:54:32 | life style | Carl W

Kdo by neznal hity jako My, My, My, I Want Your Soul, You Don‘t Know Me nebo The Funk Phenomena? Legenda americké housové scény má taky velkou zálibu v teniskách, tak si pojďme od něj nechat ty nejlepší doporučit!

Adidas Superstar

Rock Steady Crew je měla s těma směšnýma tlustýma tkaničkama na obalech svých desek. Ty tkaničky si vždy můžeš vyměnit, aby ladili k tomu, co máš zrovna na sobě. Takže pokud máš červenou a fialovou, prostě si vezmeš čefrvený a fialový tkaničky!

Nike Air Jordan 1

Jsou tak drahé, že jsem si první pár koupil až po třicítce a ještě na ebayi. Znám mnoho příběhů z doby, kdy jsem vyrůstal, o zavražděných lidech, kterým byli tyto tenisky následně ukradnuty.

Troop

Musel jsem si do tohoto seznamu vytrat mezi Troopy a British Knights - oboje znám velmi dobře ze svého dětství. To byli první tenisky dělaný pro hood, to Nike, Adidas ani Puma v té době prostě nedělali. Navíc LL Cool J měl Troopsy na obalu alba Bigger And Deffer.

Nike Air Command 180 David Robinson

Když jsem začal se sbíráním tenisek, tak někdy patnáct let zpátky, toto byl zlatý grál. Nike nyní vydal novou edice, ale já mám pořád ty původní. Ale jsou schované v mé stvatyni.

Puma Clyde

Spolu s Adidas Superstar jsou semišové Puma Clyde ztělesněním kultury pro hip-hopový kluky. Pro starší jsou tady ikonický Converse Allstar, ale pro ěm to vždy byly Puma Clyde a Adidas Superstar.

REKLAMAREKLAMA