Mrkni se na line upy pro 30. týden

Víkend plný festivalů. Některé najdete komplet, z jiných jen to nejdůležitější. je toho prostě moc. Tak vybírej!

28.7. 2017 04:30:27 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

28.7. 2017 - 29.7. 2017

Air Festival 2017

Hradec Králové, Festival Park

pátek
18.00 - Bon Finix
19.00 - Lucky Charmes
21.15 - Stadiumx
21.30 - Svanky Tunes
22.45 - KSHMR

sobota
16.00 - Trick or Threat
17.00 - Richard Reynolds
18.00 - Matamar
19.00 - Matroda
21.15 - Madison Mars
22.30 - Timmy Trumpet

28.7. 2017 - 29.7. 2017

BeeFree 2017

Bratislava,

sobota
12.00 - Sionni
13.00 - Peer V
14.00 - Lukas Nou
15.00 - MissHell
16.00 - Jordy Ray
17.00 - Macc
18.00 - Tom Vachut
19.00 - DeepMortals
20.00 - Pete Loop
21.00 - PlusPlus
22.00 - PlusPlus
23.00 - Stame
00.00 - Aamon
01.00 - Denes Toth

28.7. 2017

BPM wars Open Air 2017

Tři Dvory, Koupaliště Tři Dvory

18.00 - Marteen
19.00 - Andrew Carp
20.00 - Taada
21.00 - Thin & Thick
22.30 - Subgate
00.00 - Makarov + Steen
01.30 - D-Unity
03.00 - Twin + B.one.K
04.30 - goLPe

28.7. 2017 - 29.7. 2017

Cukr Plenér

Praha,

pátek
23.00 - Chnl
01.00 - Mullaert
03.00 - Dash
05.00 - Motch
07.00 - nrmn

sobota
16.00 - Citty (live)
18.00 - Layup + Raphael Kosmos
21.00 - Markus Suckut
23.00 - Kas:st (live)
00.00 - fleika
02.00 - Higgins
04.00 - Fabian

28.7. 2017

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

22.00 - Philip TP
00.30 - Orbith
04.00 - Jan Willert

28.7. 2017 - 29.7. 2017

Hrady CZ

Švihov, Hrad Švihov

pátek
17.30 - 18.00 Smrtislav
19.00 - 20.00 Vladimír 518
21.30 - 22.30 Richard Müller
23.30 - 00.30 Horkýže Slíže

Zelená stage
18.00 - 19.00 Vypsaná Fixa
20.00 - 21.00 Visací Zámek
21.00 - 21.30 vyhlášení karnevalových masek
22.30 - 23.30 Rybičky 48

sobota
11.30 - 12.00 Trocha Klidu
13.00 - 14.00 No Name
15.00 - 16.00 Sto Zvířat
17.00 - 18.00 Portless
19.00 - 20.00 Anna K
21.00 - 22.00 Tomáš Klus
23.00 - 24.00 Mig 21

Zelená stage
12.00 - 13.00 Xindl X
14.00 - 15.00 Majk Spirit + H16
16.00 - 17.00 Arakain & Lucie Bílá
18.00 - 19.00 The Agony
20.00 - 21.00 Mandrage
22.00 - 23.00 Wohnout

28.7. 2017 - 30.7. 2017

Papaya open air 2017

Kopřivnice,

17.00 - DJ contest
18.00 - DJ contest
19.00 - Raspber
20.00 - Phoenix + Pivko
21.00 - Meph
22.00 - Spooky
23.00 - Bifidus aktif
00.00 - Chris.su
01.30 - Neonlight
03.00 - Bruno

sobota
15.00 - Sandoz
16.00 - Tiris
17.00 - Stifler
18.00 - Rastamira
19.00 - Mikkim + Dave Trumpeteer
20.00 - Funtomas
21.00 - Spyre + Kobylka
22.00 - Smarty
23.00 - Shmidoo
00.00 - Counterstrike
01.30 - Cooh
03.00 - Nikisha

28.7. 2017 - 29.7. 2017

Sun Dance Park 2017

Jihlava, Letní kino Jihlava

sobota
12.00 - opening DJ
13.00 - Na Stojáka
14.00 - Bechy & Selector Boldrick
15.00 - Polemic
16.30 - Fast Food Orchestra
18.00 - Orion
19.15 - Martin Svátek
20.15 - P.A.T & Mega M
21.15 - Mr. Cocoman & Messenjah
23.00 - Looptroop Rockers
00.30 - B-Complex

Dance DJs stage
14.00 - Pufaz
15.30 - Ultrafino
17.00 - Jiřan
18.30 - Patrick
20.00 - J.M.Blex (live)
21.30 Introspect Deep
23.00 - Ian Metty
00.30 - Sonority (live)

28.7. 2017

The Purge

Praha, Storm

21.30 - Futical
22.00 - Beesu
22.30 - Weaponess + Osko
23.00 - Membrain
23.30- Hadden
00.00 - Sphere
00.30 - Phlage + Gosh
01.00 - N.Force
01.30 - A-Cray
02.00 - No Cure
02.30 - Voortrekker + Adam Seal
03.00 - Trinity + IMAX
03.30 - Against Odds
04.00 - VLTRN
04.30 - Furious Freaks
05.00 - Ejdm

Liquid stage
22.00 - Quadrax
23.00 - Roop
00.00 - Blofeld
01.00 - Fallen Gemini + Lee Meow
02.00 - STUX
03.00 - Tygertee

29.7. 2017

Balaton Open Air 2017

Nový Hrozenkov, Koupaliště Balaton

18.00 - Gagy
19.00 - D-Toxic
20.00 - Funn Dee
21.00 - Duke
22.00 - Moml
23.00 - Majkl DJ
00.30 - Tommy Rogers
02.00 - John Massive

29.7. 2017

Forbidden Society

Praha, Storm

22.00 - Infract
00.00 - PMDR
01.30 - Forbidden Society
03.00 - Twisted.Minds
04.30 - Gloom

29.7. 2017

Kick Residents

Brno, Perpetuum

22.00 - Foxx
00.30 - MisHa
02.30 - IgySonic

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně