Mrkni se na line upy pro 29. týden

koho nespolknou ostravské hutě s Colours, ten může dát Bena Longa v Brně, břeclavskou Influence nebo nedělní chill na koncertu Priessnitz před Vaňkovkou. Tak vybírej!

21.7. 2017 04:30:27 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

21.7. 2017

Bassproof

Brno, Favál

21.00 - Pornz
22.30 - Birg
00.00 - Lamat
01.30 - Shmidoo
03.00 - Ghostbuster
04.00 - Stratos + Vinc

21.7. 2017 - 22.7. 2017

Hrady CZ

Pardubice, Hrad Kunětická Hora

pátek
17.30 - 18.00 Smrtislav
19.00 - 20.00 Vladimír 518
21.30 - 22.30 Olympic
23.30 - 00.30 Horkýže Slíže

2. stage
18.00 - 19.00 Vypsaná Fixa
20.00 - 21.00 Visací Zámek
21.00 - 21.30 Vyhlášení Karnevalových Masek
22.30 - 23.30 Rybičky 48

sobota
11.30 - 12.00 The Agony
13.00 - 14.00 Mandrage
15.00 - 16.00 Portless
17.00 - 18.00 Majk Spirit + H16
19.00 - 20.00 Anna K
21.00 - 22.00 Arakain + Lucie Bílá
23.00 - 00.00 Mig 21

2. stage
12.00 - 13.00 Xindl X
14.00 - 15.00 Sto Zvířat
16.00 - 17.00 Wohnout
18.00 - 19.00 Richard Müller
20.00 - 21.00 No Name
22.00 - 23.00 Tomáš Klus

21.7. 2017

Imperialistic Night

Praha, Cross

20.00 - Avalanche
22.00 - Mellifera
23.30 - Furious Freaks
01.30 - TREi
03.00 - Kan-Jacca
04.30 - Mersi + Twisted.Minds

2. stage
21.00 - Mgr. Biggy
23.00 - Mama Saarna
23.30 - Earl Sixteen
00.30 - Mikkim + Earl 16 + Turner
02.00 - I-Wet + Jayah

21.7. 2017

Influence 2017

Břeclav,

22.00 - La Dela
23.00 - Milan Lieskovsky
00.00 - Chris Sadler
01.00 - Vinicius Honorio
02.30 - Orbith
03.30 - Danny Bright

21.7. 2017

Maximal

Brno, Perpetuum

22.00 - Warphil
23.30 - Nois
01.00 - Ben Long
03.00 - Upgrade
05.00 - last man standing

22.7. 2017

Friends Ride

Brno, Perpetuum

22.00 - Deivis
01.00 - Roman Winkelman
03.00 - Karlos P.

22.7. 2017

Soul & Sin

Praha, Cross

garden
14.00 - Ark3r
15.30 - Little Frank
17.00 - Mr. Ultrafino
18.30 - ahZ
20.00 - Dimensions Soundsystem

upstairs
22.00 - Cashmeer
00.00 - Dimensions Soundsystem
02.00 - Hunee
04.00 - Mr. Ultrafino + Cashmeer + ahZ + Ark3r

downstairs
22.00 - Dmitry
00.00 - Pat Heart
02.00 - Disco Moreti + Mooris
04.00 - Mike Corner

23.7. 2017

Vaňkovka Fest

Brno, Galerie Vaňkovka

19.00 - Voodooyoudo
20.30 - Priessnitz

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně