Mrkni se na line upy pro 28. týden

Menu na víkend? Další porce festivalů: páteční Slafkof, Coal a Solis + oba dny v brněnském Perpe Tak vybírej!

14.7. 2017 04:30:27 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

14.7. 2017 - 15.7. 2017

Coal Open Air

Soběšovice,

pátek
15.00 - Cimy
16.00 - Mendoza
17.00 - David Steiniger
18.30 - Deivis
20.00 - Loutka
21.30 - Tráva
23.00 - Subgate + Tibiza
00.30 - Jaqullin

2. stage
15.00 - Metro
16.00 - Hardware
17.00 - Moskalus
18.00 - DLKT
19.00 - WZ
20.00 - Insane
21.00 - Sir Free
22.00 - Harmless Youth
23.00 - Pirez
00.00 - Freezer
01.00 - Fizzy

sobota
12.00 - B/V Project
14.00 - Marco Key
15.00 - Juvi + Robie
16.00 - T-Masters
17.00 - Rafa´el
18.30 - Michael C
20.00 - Fatty M
21.30 - Pavel Bidlo
23.00 - Tokátko
00.30 - Danny Bright

2. stage
16.00 - WZ
18.00 - Djeda Lebeda + kobylka
19.00 - Repit
20.00 - Equid
21.30 - Halbax
23.00 - Thiew
00.30 - N.Force + Computerartist

14.7. 2017 - 15.7. 2017

Hrady CZ

Točník, Hrad Točník

pátek
17.30 - 18.00 Smrtislav
19.00 - 20.00 Vladimir 518
21.30 - 22.30 Richard Müller
23.30 - 00.30 Horkýže Slíže

2. stage
18.00 - 19.00 Vypsaná Fixa
20.00 - 21.00 Visací zámek
21.00 - 21.30 vyhlášení karnevalových masek
22.30 - 23.30 Rybičky 48

sobota
11.30 - 12.00 The Agony
13.00 - 14.00 Mandrage
15.00 - 16.00 Sto zvířat
17.00 - 18.00 Arakain & Lucie Bílá
19.00 - 20.00 Anna K.
21.00 - 22.00 Majk Spirit + H16
23.00 - 24.00 Mig 21

2. stage
12.00 - 13.00 Xindl X
14.00 - 15.00 No Name
16.00 - 17.00 Plexis
18.00 - 19.00 Portless
20.00 - 21.00 Wohnout
22.00 - 23.00 Tomáš Klus

14.7. 2017 - 16.7. 2017

Perverse Slafkof 2017

Černvír,

pátek
20.00 - Lazzna
21.00 - Vje
22.00 - Mushka
23.00 - Hrr.nec
00.00 - Checkmate + MC Wcelaq
01.00 - X.Morph
02.00 - Sayko
03.00 - Zaion
04.00 - Ghostbuster
05.00 - Mystique
06.00 - Redrum rychta :)

14.7. 2017

Technology Residents

Brno, Perpetuum

22.00 - Nela
23.30 - MTS
01.00 - MisHa
03.00 - Foxx

15.7. 2017

Broken Orchestra

Brno, Perpetuum

22.00 - Rybizz
00.00 - Calli
01.00 - Silence Groove
02.30 - 2nine + Fish

15.7. 2017

Solis Festival 2017

Brno, Ahoy

12.00 - Loew
13.00 - Jane Miltz
14.00 - Sony Vega
15.00 - Bastien
16.00 - Saddan
17.00 - Loutka
18.00 - Peter Makto
19:00 - Orbith
20.00 - Subgate
21.00 - Thin & Thick
22.00 - Cristian Varela

2. stage
22.00 - Tomas Ivicic
23.00 - Tráva
00.00 - FlyTech
01.00 - Tonsils Emergency
02.00 - Lucca
03.00 - Phil Albedo
04.00 - P-Jay
05.00 - Alexx + Saddan

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně