Johannes Heil má připraven Gospel

Do začátku října je ještě dlouho, ale my se už nemůžeme dočkat. Čeká nás totiž nové album německého mistra Johannese Heila, který právě oznámil, že dokončil LP Gospel.

12.7. 2017 21:01:08 | nové desky | Carl W

Hitmaker, zarytý technař, excelentní producent a zakladatel vydavatelství Exile Johannes Heil je výrazná postava světové techno scény už dvě desítky let. Před dvěma lety nás potěšil skvělým albem The Black Light a několika výbornými releasy na Cocoon Recordings, Figure, Exile nebo Odd Even.

Právě na posledně jmenovaném německém labelu loni vydal skvělé EP By Night a nyní zde vydá i své již připravené album. „Bratři a sestry, s radostí vám oznamuji, že mé nové album Gospel je připraveno na fyzickou produkci,“ prohlásil dnes Johannes na sociálních sítích.

Gospel vyjde na Den německé jednoty, což je 3. říjen. „Pro mě je nové album velmi speciální, protože se bude jednat o obrovskou sbírku mých oblíbených melodií, které se dotýkají různých hudeních žánrů,“ říká Heil.

Kromě Detroitem ovlivněného techna máme prý čekat také house, dub, ambient, trip hop a soul. Vzhledem k tomu, že na co Johannes šáhne, to promění ve zlato, musíme říct, že se opravdu na Gospel (který vyjde digitálně, na dvou CD a čtyřech vinylech) velmi těšíme!

Poslechni si: Johannes Heil - By Night (Part One)

Tracklist:

A1: Gospel One
A2: Gospel Two
B1: Gospel Three
B2: Gospel Four
C1: Gospel Five
C2: Gospel Six
D1: Gospel Seven
D2: Gospel Eight
E1: Gospel Nine
E2: Gospel Ten
F1: Gospel Eleven (with Markus Suckut)
F2: Gospel Twelve (with Markus Suckut)
G1: Gospel Thirteen
H1: Gospel Fourteen
H2: Gospel Fifteen

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně