Mrkni se na line upy pro 27. týden

1. prázdninový týden se k víkendu valí i díky dvou obřím festivalům, kde to už nějakou tu hodinu tepe: Pohoda a B4L. Chceš něco komornějšího? Pak je tu narozeninová akce v brněnském Ahoy se vstupem zdarma. Tak vybírej!

7.7. 2017 04:30:27 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

5.7. 2017 - 8.7. 2017

Beats for Love 2017

Ostrava, Dolní Oblast Vítkovice

pátek
17.00 - Lu2
18.00 - Paulie Garand
19.00 - Midi Lidi
20.00 - Vazee
21.00 - Ladida + Lucca
23.00 - Dope D.O.D
00.30 - Chase + Status

D'N'B
16.00 - Contest Winner
17.00 - Lahire
18.00 - Apokain
19.00 - Volume Plus
20.30 - Koma
22.00 - Deadly Viperz
23.30 - Dc Breaks
01.00 - L Plus
02.30 - Zardonic

house
16.00 - Fira
18.00 - Hardcastl3
19.00 - Ian Blond
20.00 - T-Masters
21.00 - Marcus Cooper
22.00 - Mathiass O'Zana
23.00 - A-Bee + Tom Vagabondo
00.00 - Sonny Fodera
01.30 - Keenarf
02.30 - Loutka

EDM + trance
16.00 - Johnny K
17.00 - Martin O'Tray
18.00 - Mr. Poppins
19.00 - Raavn
20.00 - Dom
21.00 - Proggyboy + Priest
22.00 - Estiva
23.30 - Ronski Speed + Marc Van Gale
01.00 - Beck

techno
16.00 - Tonsils Emergency
17.00 - Jaqullin + Denysa
18.30 - Danny Bright
20.00 - Thin + Thick
21.30 - Ravic
23.00 - Mark Reeve
00.30 - No-On
01.30 - Matt Mus
03.00 - Golpe

sobota
17.00 - Lowa
18.30 - Majk Spirit + H16 + Live Band
20.00 - Ekg
21.30 - Sigala
23.00 - Trei
00.30 - Dirtyphonics

D'N'B
17.00 - Loudbeat
18.00 - Joshu4
19.30 - Wenia
20.30 - Schooler
21.30 - Pixie
22.30 - Elvis
23.30 - Freqax
00.30 - Forbidden Society
02.00 - Katharsys
03.00 - Hallucinator

house
16.00 - Matt Walli
18.00 - 4become1
19.00 - The Slims
20.00 - Prague Music Therapy
21.00 - Rachel K Collier
22.30 - Adlet
00.00 - Reinette
01.30 - Est3r
03.00 - Meryen

EDM + trance
16.00 - Extasy Djs
17.00 - Karl + John
18.00 - Hlavkus
19.00 - Spike + Meyw
20.00 - Shelax Crew
21.00 - Sukowach
22.00 - Kill The Buzz
23.00 - Tom Staar
00.00 - Namaas
01.00 - Mejsi

techno
16.00 - Tonal Path
17.30 - B.One.K
18.30 - Nee'O
19.30 - Strict Mom + Dad Strict
21.00 - T.O.M.M.Y
22.30 - Eric Sneo
00.00 - Toky + Loktibrada
01.30 - Ben Long

6.7. 2017 - 8.7. 2017

Pohoda 2017

Trenčín, Letiště Trenčín

pátek
12.00 - Pohoda 21. Godár – Kofroň – Burlas a Symfonický orchester Slovenského rozhlasu
14.00 - Gallowstreet
16.00 - Katarzia
18.00 - Birdy
20.00 - Solange
23.00 - M.I.A.

Orange stage
13.00 - Ľudové Mladistvá
15.00 - The Hydrant
17.00 - C Duncan
19.00 - Billy Barman
21.30 - Benjamin Clementine
00.00 - Austra

Budiš stage
14.00 - Koala Voice
16.00 - White Wine
20.00 - Thurston Moore Group
23.00 - Mark Lanegan Band
01.00 - Sleaford Mods

sobota
12.00 - Solamente Naturali
14.00 - Katarína Máliková
16.00 - Les Amazones d’Afrique
18.00 - Rodrigo y Gabriela
20.00 - Jake Bugg
23.00 - alt-J
05.00 - Allstar Refjúdží Band

Orange stage
13.00 - Hudba z Marsu
15.00 - IDLES
17.00 - Black Box Revelation
19.00 - Slobodná Európa
21.30 - Future Islands
00.00 - The Jesus and Mary Chain

Budiš stage
12.00 - Flow
14.00 - Laura a její tygři
16.00 - Tony Ducháček & Garage
18.00 - Polemic
20.00 - Chór vážskych muzikantov
20.45 - Bez Ladu a Skladu
23.00 - Auktyon
01.00 - MCH Band

7.7. 2017

FX Room

Praha, Radost FX

23.00 - Subgate
00.15 - Tibiza
01.30 - Bastien
03.00 - Nicolas V.

7.7. 2017

Páteční Vlnění

Brno, Ahoy

17.00 - Shala + Pete White
21.30 - Wire
21.30 - Vyrys
23.00 - Hydro
00.30 - Jerry
02.00 - Minda
03.30 - all stars

8.7. 2017

Mini

Brno, Perpetuum

22.00 - Teetotaler
23.30 - Peter Pea
01.00 - Ivicic
02.30 - Kaja Puczek

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně