20 let festivalu Melt! se blíží. Budeme u toho!

Jeden z největších evropských festivalů elektronické hudby už je za rohem. No za rohem… Konkrétně okolo 300 km od Prahy v bývalé těžební oblasti s názvem Ferropolis.

2.7. 2017 10:53:43 | festivaly | Anna Kudláčková

Letos organizátoři připravují už 20 ročník festivalu Melt! a tak je jasné, že k takovému výročí připravili výběr pro opravdové fajnšmejkry. V období od 14. do 17. července budeme u toho, stay tuned.

Pro mě to bude už třetí ročník na tomto jedinečném místě. Stejně tak jako předešlé roky jsem si jistá, že to bude organizačně i programem skvělé zahájení festivalové sezóny. Tento červenec oslaví festival Melt! už 20 let a popřát mu přijedou jména jako Richie Hawtin, Bonobo live, Tale of Us, Modeselektor, Recondite, Maceo Plex, Rødhåd, Dixon, Kölsch, Adam Beyer nebo Ellen Alien. A to jsme teprve u té nejvíce veřejnosti známé elektronické scény.

Celý line-up můžete najít zde, za mě ale z těch dalších jmen určitě stojí za pozornost Konstantin Sibold, Agents of Time, Gus Gus, Konstantin, WhoMadeWho nebo Denis Horvath. S výčtem umělců bychom tu byli do večera, ale každý milovník kvalitní hudby si přijde na své. Dokonce i ti, kteří upřednostňují kapelovky (The Kills, Bilderbuch, Warpaint, Glass Animals).

Velkým plusem celého festivalu (a také důvodem, proč se sem ráda vracím) je hlavně perfektní organizace a hladký průběh. Němci to jednoduše umí nejen na stagy, ale i před a za ní. Naprosto unikátní je i atmosféra celého areálu, kterému dominují obrovské těžební stroje. Proto, kdo ještě váhá, kam letos na fesťák, miluje skvělou hudbu a chce si zapařit, Melt! je jasná volba. My tam budeme, tak se těšte na report i s fotkami.

PARTYINFO

Melt! Festival 2017

14.07.2017 - 16.07.2017 Ferropolis, Gräfenhainichen
DJs: M.I.A. (live), Richie Hawtin, Glass Animals, Claptone, Kölsch, Kate Tempest, Kamasi Washington, Marcel Dettmann, Adam Beyer, Recondite (live), HVOB & Winston Marshall, Agents Of Time, Agoria, Andrea Oliva, Bassdee, Ben Frost (live), Bjarki (live), Catz 'N Dogz, Daniel Avery, Demian, Dengue Dengue Dengue, Dolan Bergin, Egyptian Lover, FJAAK, John Osborn + Pablo Mateo, Konstantin, Lakuti, Lil Silva, Lorenzo Senni (live), MaggieRogers, Marie Davidson (live), Michael Mayer, MK (Marc Kinchen), Mutiny On The Bounty, Rampue (live), Sylvan Esso, The Lemon Twigs, Von Wegen Lisbeth
Cena: 120 €
REKLAMAREKLAMA