Gigolo Records oslaví 20. výročí čtyřdenní párty v berlínském Tresoru

International Deejay Gigolo Records oslaví své 20. výročí v červenci v Berlíně. Párty se odehraje v klubu OHM (bývalý Shift) a další je nachystaná jako čtyřdenní festival v Tresoru.

2.7. 2017 10:08:50 | informace | Carl W

Dlouhodobí spolupracovníci na  Gigolo Records - The Hacker, David Carretta a DJ Hell,který tento label vede, tu zahrají po boku těch, kteří se na oblíbeném německém vydavatelství už několikrát objevili - Boys Noize, Traxx, Kevin Gorman (aka Adesse Versions), Mick Wills, Electric Indigo, Anthony Rother and detroitská techno skupina A Number Of Names.

Další umělci, kteří se na akci, která se koná od čtvrtka (13.7.) do neděle (16.7.), objeví, jsou Johannes Heil (vystoupí jako The Trinity), Steril, Hard Ton, Acid Maria, Jonzon, Romina Cohn, DJ Naughty, Frank Muller (aka Beroshima) a Norman Methner. V Tresoru se bude pařit od čtvrtka do nedělního rána, potom se párty přesune do OHM.

Vstupenky jsou k dispozici za 25 € (cca 650,- korun).

Poslechni si: DJ Hell @ Flux FM Klubradio (2017)

PARTYINFO

New Wave Rave: 20 Years Gigolo Records

13.07.2017 - 16.07.2017 Tresor, Berlin
DJs: DJ Hell, Boys Noize, Anthony Rother, Acid Maria, The Hacker, A Number of Names (live), The Trinity aka Johannes Heil (live), David Carretta (live), Steril (live), Hard Ton (live), Traxx, Electric Indigo, Jonzon, Mick Wills, Romina Cohn, Dj Naughty, Kevin Gorman, Frank Muller aka Beroshima, Norman Methner
Cena: 25 €
REKLAMAREKLAMA