Air Festival bude letos bezhotovostní

Letos se pro bezhotovostní náramky konečně rozhodl Let It Roll a následovat jej bude také Air Festival, kde se bude platit čipem!

25.6. 2017 13:20:14 | festivaly | Carl W

O tom, že Let It Roll zavádí bezhotovostní náramky, jsme již psali. Následovat jej bude ještě letos další elektronický festival Air. „Tvoje vstupenka bude opět vyměněna za látkovou pásku, navíc na ní však bude umístěn čip, který bude po celou dobu festivalu sloužit jako tvoje peněženka, se kterou všude zaplatíš. Čip slouží také jako „klíč“ do areálu a kempu,“ říkají fanouškům pořadatelé.

Minimální částka pro nabití je 200Kč. Nabít kredit online lze pouze platební kartou. Při první transakci na festivalu se ti strhne aktivační poplatek 50Kč,“ doplňují. My podotkneme, že je nutno se předem zaregistrovat na webu. Registrace bude spuštěna 14. července, tedy dva týdny před vypuknutím prvního festivalové dne.

Zůstatek na účtu se vám ukáže po každém nákupu na displeji u obsluhy. V průběhu festivalu půjde kredit dobít online přes kartu a telefon, ale také hotově přímo na festivalu. Po skončení festivalu se vám zůstatek z online účtu do 2 dnů automaticky vrátí na tvou kartu. K refundaci pořadatelé říkají: „V případě, že sis nabíjel v areálu festivalu hotově nebo kartou, musíš zažádat o refundaci přes svůj online účet do 7 dnů po skončení festivalu.

Bližší info najdete zde.

PARTYINFO

Air Festival 2017

28.07.2017 - 29.07.2017 Festival Park, Hradec Králové
DJs: KSHMR, Timmy Trumpet, Makj, Swanky Tunes, Madison Mars, StadiumX, Jonas Aden, Alex M.O.R.P.H. , HeatBeat, Matroda, Lucky Charmes, Brooks, Kuba + Neitan, Jayden Jaxx + hosti
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně