Mrkni se na line upy pro 23. týden

Slováci nabídnou Techno Gang nebo Idem Na Fest, u nás vystoupí Kollektiv Turmstrasse, Pythius, Rommek nebo David Meiser. A do line-upů se nám taky dostal vyprodaný londýnský Junction 2 Festival. Tak vybírej!

9.6. 2017 10:21:02 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

9.6. 2017

Beats for Love: On the Road

Praha, Storm

21.00 - Reprospekt
00.00 - No Money
01.00 - Pythius
02.30 - Bifidus Aktif
03.30 - Reprospekt
04.30 - Bicman

9.6. 2017

Club Portal Bassproof warm up

Moravské Budějovice,

21.00 - Ghostbuster
22.30 - Crashman
00.00 - Bones
01.30 - Pornz
03.00 - Sinner
04.30 - all stars

9.6. 2017

Kollektiv Turmstrasse

Praha, Roxy

23.00 - IM Cyber
01.00 - Kollektiv Turmstrasse
03.00 - Loutka

9.6. 2017

Maximal

Brno, Perpetuum

21.30 - R503
23.00 - Unclean + Toomuch
00.30 - Upgrade + Tomas Ivicic
02.00 - Rommek
04.00 - Segment

9.6. 2017

My Name Is Techno

Praha, Cross

20.00 - Andrew Matta
22.00 - Shimita
00:00 - Elektrabel
01.00 - David Meiser
03.00 - Lamycz
04.30 - Franke + Dana Foris
06.30 - Sunarez

9.6. 2017

Nultá generace 2017

Jihlava,

21.00 - Alan Wood
22.15 - Ghost of You
23.15 - HRTL
00.15 - 1flfsoap
01.00 - Chromat
02.30 - Fatty M
04.00 - Dekades

9.6. 2017

Techno Gang

Bratislava, SubClub

22.00 - Matroška
00.00 - Bari
01.00 - Matt Mus
03.00 - Nee‘o

10.6. 2017

Afterparty Pražské muzejní noci 2017 v MeetFactory

Praha, MeetFactory

22.30 - KinA
01.00 - Inga Mauer
03.00 - Apeiron Crew

10.6. 2017

Idem Na Fest 2017

Piešťany,

16.00 - Drahosh
19.00 - Sigmafresh
20.00 - Sakel
21.00 - Aamon + Hendriks
22.30 - Bari + Matroška
00.00 - Peter Sparks + Paul La Poyd
01.30 - Elsy + Mark Bane
03.00 - Loktibrada + Boss

16.00 - Skar
17.00 - Bassing + Hekrim
18.30 - M-Cee
19.30 - Drummatic
20.30 - M2K + Vooid
22.00 - Fatsound
23.00 - DCKDST + Neorge
00.00 - Komander + Inkwall
01.00 - Kukurica + Ero Drummer
02.00 - Dr. White + Meth
03.00 - Dekel + Infectious
04.00 - Cenco + Dykman

10.6. 2017

Junction 2 Festival

London,

12.00 - Reset Robot
14.00 - Ida Egberg
16.00 - Tale Of Us
18.00 - Ben Klock
20.00 - Adam Beyer

12.00 - Eagles & Butterflies
14.00 - DJ Tenis
16.00 - Sam Paganini
17.30 - Recondite
18.30 - Maceo Plex
20.15 - Joseph Capriati

12.00 - Dolan Bergin
14.00 - Willow
15.30 - DJ Koze
17.30 - Andrew Weatherall
19.30 - Daphni

12.00 - Charlotte De Witte
14.00 - Ø [Phase]
15.00 - Rødhåd
16.45 - Daniel Avery
18.15 - Planetary Assault Systems
19.15 - Alan Fitzpatrick
21.00 - Chris Liebing

12.00 - G. Walker
13.45 - Tarek Chrabonnier
14.45 - Kole & Dyze
16.00 - Janeret
17.30 - Praslea
19.30 - Jane Fitz

10.6. 2017

RegioJet Music Fest

Brno,

15.00 - Mirai
16.30 - Vlny
17.20 - Pokáč
18.20 - Lake Malawi
19.30 - Leon
21.05 - Tatabojs

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně