Sound systém Funktion One na after párty Sunrise Festivalu 2017

Atmosféra nekončící zábavy v dobré společnosti, krásný výhled na Baltské moře, teplý písek pod nohama a hudba v celé své kráse, to je after párty po Sunrise Festivalu na nejznámější pláži v Polsku.

29.5. 2017 07:14:13 | festivaly | Tomstar

Perfektní vyvrcholení posvátné klubové scény a jedinečná příležitost vychutnat si zvuky house music v nejlepší možné kvalitě. Tuto kvalitu poprvé v letošním roce v takovém rozsahu v Polsku poskytne britský sound systém Funktion One. Charakteristické fialové reproduktory by měly spojit všechny štamgasty velkých světových festivalů, a to nejen kvůli jejich barvě nebo vzhledu, ale především díky své pozoruhodné reprodukci kvalitního zvuku - to vše díky jejich konstrukci a charakteristickému rozdělení šířky pásma mezi snímači.

Dosažení nejlepší možné kvality zvuku je hlavním motivačním faktorem Funktion One. Chceme ukázat respekt přesnosti lidského sluchu tím, že poskytujeme produkty, které ukazují vysoké a věrné rozlišení„ - říkají zakladatelé Funktion One - Tom Andrews a John Newsham - duo, které více než 45 let vyvíjí, testuje, zlepšuje a vyrábí reproduktory.

Dobrodružství těchto dvou velmi talentovaných inženýrů se zvukem začalo v době, kdy zvukové systémy nebyly obecně k dispozici, a jejich obsluha vyžadovala vysokou specializaci. Začali tak vyrábět ve firmě reproduktory pouze pro vlastní potřebu. Jejich výroba šla Tomovi a Johnovi tak dobře, že se rozhodli rozšířit obchodní profil firmy a doplnily jej o výrobní systémy pro své vlastní potřeby a rozhodli si založit svůj prodej a distribuci.

Navzdory tomu, že od zavedení prvního produktu uplynulo více než 15 let, si stále udržuje Funktion One ruční výrobu. Roky zkušeností s konstrukcí se promítají v jedné přímce se zkušenostmi z klubů, které plně uznávají a oceňují charakteristickou konstrukci Funktion One. Tento rok se fanoušci Funktion One mohou těšit na jeho prostorový zvuk na pláži v Kolobrzegu, kde se bude konat Sunrise Festival After Party 2017.

Chybět nebudou samozřejmě ani zástupci této značky pro prodej v Polsku, firmy F1, která bude připravovat prezentační nabídku Funktion One v podobě demo místnosti, kde budou mít zájemci možnost seznámit se s vybavením, mluvit o něm, a ze všeho nejvíc - poslouchat širokou škálu modelů z nabídky této značky. Premiéra Funktion One bude k poslechu v neděli 23. července, třetí den Sunrise Festivalu v Kolobrzegu.

PARTYINFO

Sunrise Festival 2017

21.07.2017 - 23.07.2017 ,
DJs: Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike,Martin Solveig, W & W, Klingande,Oliver Heldens, Shermanology, Lucas & Steve, Chocolate Puma, Kris Kross Amsterdam, Yves V, Galantis, Malaa, Nervo, Quintino, Don Diablo, Dante Klein, Fafaq, Skytech, Gromee, Dirty Rush & Gregor Es, Ruben de Ronde etc.
REKLAMAREKLAMA