Joey Negro vydá první album po více jak 20 letech

Produced With Love je název nového alba britského hudebníka Joeyho Negra, na kterém spolupracoval s dnes již zesnulou zpěvačkou Diane Charlemagne a které vyjde už na konci června.

22.5. 2017 07:23:13 | nové desky | Carl W

Joey Negro, vlastním jménem Dave Lee, je dobře známý anglický hudební producent už od devadesátých let, kdy začal skládat house dohromady s jeho oblíbeným discem. Majitel značky Z Records si díky své vášni stal světově uznávaným hudebníkem a letos se k nám dostane jeho několik let připravované nové album.

Bude obsahovat vokály od R&B zpěvaček Melby Moore nebo Lindy Clifford, a taky bristké vokalistky Diany Charlemagne, která zemřela v roce 2015. „Bohužel mezi začátkem a dokončením projektu velmi talentovaná Diane Charlemagne, zpěvačka a skladatelka, se kterou jsem napsal mnoho písní za posledních deset let, zemřela,“ říká Negro.

Měl jsem s ní skvělý pracovní vztah, který byl jak zábavný, tak upřímný. Většina mých kolaborací s Diane se na Produced With Love dostaly, nechybí tu Overnight Sensation, Prove That You're Feeling Me a částečně přepsaný remake Must Be The Music,“ doplňuje.

Z Records vydá Produced With Love 30. června.

Poslechni si: Joey Negro Ft. Linda Clifford - Won‘t Let Go

Tracklist:

01. Prove That You‘re Feeling Me feat. Diane Charlemagne
02. Free Bass feat. Julian Crampton
03. Won‘t Let Go feat. Linda Clifford
04. Dancing Into The Stars feat. Horse Meat Disco and Angela Johnson
05. It‘s More Fun To Compute
06. Must Be The Music (The Original Disco Version) feat. Diane Charlemagne
07. Stomp Your Feet
08. Anyway feat. Melba Moore
09. Distorting Space Time
10. Overnight Sensation feat. Diane Charlemagne
11. I Realise feat. Sacha Williamson

REKLAMAREKLAMA