Mrkni se na line upy pro 20. týden

Léto nesměle klepe na dveře a s ním i festivaly: Svojšice se připomenou v pražském Stormu. V Roxy zahrají Gorgon City, zajímavým jménem je Joachim Pastor v Brně a fanoušky srdce potáhne do Zlína, kde zahraje Denysa. Tak vybírej!

19.5. 2017 09:25:44 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

19.5. 2017

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 - Foxxy Jay
23.00 - Filippi
01.00 - Denysa
03.00 - Ian Kita + Jet Fever

19.5. 2017

Cube

Praha, Pražská tržnice

21.00 - Toomitch
22.00 - Uglyhour
23.00 - Jaqullin
00.15 - Kaisersoze
02.00 - Mike Väth
03.30 - Ravic
04.30 - Boss
05.30 - Hellboy
07.00 - Franke

19.5. 2017

Gorgon City

Praha, Roxy

23.00 - Vilem
01.30 - Gorgon City
03.30 - Michael C

19.5. 2017

Joachim Pastor

Brno, Exit

22.00 - Madelaine
23.30 - Phil Albedo
00.30 - Bastien
01.30 - Joachim Pastor
03.00 - Andy Smitth

19.5. 2017

Neurofunk will Never Die

Praha, Storm

21.00 - Dexide
23.00 - N:Force
01.00 - Impak
02.00 - Shyun
03.00 - Barbarix
04.00 - Parallel Activity

19.5. 2017

Niteround

Brno, Vibe

22.00 - M-Zee
00.00 - Marcelo
02.00 - Javas

19.5. 2017

Stepslet

Brno, Favál

21.00 - Zaion + Lamat
23.00 - X.Morph
00.00 - AnatomiX
01.30 - L33
03.00 - Symplex
04.00 - Checkmate + Ghostbuster

Tekno stage:
21.30 - Kepa
22.30 - Lsdos
23.30 - Hrr.nec
00.30 - Digital Airobic
02.00 - Jimi
03.00 - Bushman

19.5. 2017

Technology

Brno, Perpetuum

21.30 - Wolf
23.30 - B.UNQ!
01.00 - Jan Fleck
03.00 - Foxx + MisHa
04.30 - Woody

20.5. 2017

JZD clubbing

Zlín, Moloko

20.00 - John Massive
22.00 - Sunafera
00.00 - Martini

20.5. 2017

Svojšice warm up

Praha, Storm

22.30 - Sionni
00.30 - Džejár
02.00 - Kaisersoze
04.00 - Golpe
05.30 - konec

DnB
22.00 - Frostbite
00.00 - Bifidus Aktif + PMDR
02.00 - Fallen Gemini + Lee Meow
04.00 - Embass

20.5. 2017

Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - WarPhil + Upgrade
02.30 - Tomas Ivicic

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně