Co jsme mohli slyšet na letošní Mayday True Rave?

I letos jsem vyrazila do německého Dortmundu na párty, která existuje na scéně už celých 26 let. Osobně ji navštěvuji od roku 2013 (ne, že bych ji předtím ale neznala) a pokaždé si odvezu jedny z nejlepších hudebních vzpomínek.

18.5. 2017 07:36:37 | festivaly | Luka

Letošní ročník „True Rave“ byl z velké části zaměřen na rave kulturu devadesátých let a jsem ráda, že to bylo znát i na samotných návštěvnících. Těch, co mají už něco naposloucháno, bylo letos na Mayday opravdu dost.

Ale kvalita samotné párty každoročně přiláká návštěvníky různých věkových kategorií, což je v západních zemích na tanečních párty běžné. Organizátoři z I-Motion tak opět připravili pro opravdové fandy elektronické taneční hudby další ročník s vytříbeným line-upem.

Všichni DJs hráli z větší části to, co se hrálo na tanečních akcích už před mnoha lety a na čem spousta z nás vyrůstala. A v tom byla letošní Mayday naprosto úžasná. Pojďme si společně krátce připomenout, co se hrálo na „rejvech“ dříve. Příjemný poslech.

Poslechni si: Dave Clarke - Wisdom To The Wise

Poslechni si: Members of Mayday - Sonic Empire

Poslechni si: Jam & Spoon play The Age Of Love

Poslechni si: Storm - Storm

Poslechni si: Jam & Spoon - Follow Me

Poslechni si: Jam & Spoon - You Gotta Say Yes To Another Excess

Poslechni si: Dune - I Can´t Stop Raving

Poslechni si: RMB - Redemption

Poslechni si: The Montini Experience - My House Is Your House

PARTYINFO

Mayday: True Rave

30.04.2017 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Sven Väth, ATB, Markus Schulz, Chris Liebing, Len Faki, The Sickest Squad (live), BMG (live), Ravers Nature (live), Tensor & Re-Direction (live), Friends of Mayday (live), Frontliner, Korsakoff, Moguai, Felix Kröcher, Charly Lownoise & Mental Theo, Neelix, Mad Dog, Ilario Alicante, Dr. Peacock, Rebekah, Crypsis, Enrico Sangiuliano, Kerstin Eden, Drokz, Dune, Ransom, Hardy Hard, D-Liciouz, GSB, Cherry aka BreakNtune, Frank Sonic, Distiller, Tha Watcher, MC H
Cena: 58 €
REKLAMAREKLAMA