Line-up Tomorrowlandu je kompletní

Ročník s podtitulem Amicorum Spectaculum slibuje překvapující program s více než tisícovkou jmen. Všechna jsou teď dostupná na webu tomorrowland.com, timetable bude následovat počátkem června.

18.5. 2017 07:05:16 | festivaly | Paya

Během šesti festivalových dní (jak jistě víte, Tomorrowland se letos uskuteční dvakrát) obsadí 17 různých stageí celkem 360 tisíc fanoušků elektronické taneční hudby. Hlavní scéně dominují superhvězdy jako Tiësto, Martin Garrix, Axwell /\ Ingrosso a další, ovšem specialitou budou opět Daybreak Sessions – přesně tímhle způsobem celý maraton odstartuje 21. července The Biggest Carl Ever – sám Carl Cox – a bude hrát celé tři hodiny.

Mimochodem, o 8 dní později oslaví neskutečné 55. narozeniny. Božský Eric Prydz zase vystoupí pod svým alias Cirez D, následovat jej bude i Steve Angello se svým alter egem Mescal Kid. Ferry Corsten zahraje jako Gouryella a Markus Schulz jako Dakota. A to vše je jen špička ledovce. Tomorrowland se zkrátka na dva červencové víkendy opět stane magickým místem. Podobně, jako například před 4 lety, kdy na něm dojatý Armin van Buuren oznámil narození svého syna.

Video: Tomorrowland 2013 - Armin Van Buuren Announcement

PARTYINFO

Tomorrowland 2017: Weekend I

21.07.2017 - 23.07.2017 De Schorre, Boom
DJs: dozvíte se :)
Cena: vyprodáno
REKLAMAREKLAMA