Ultra Europe přichází s pátým ročníkem

Úspěšná evropská mutace slavného Ultra Music Festivalu se už popáté uskuteční v Chorvatsku a budou jí headlinovat Afrojack, Armin van Buuren, Axwell /\ Ingrosso, David Guetta, Hardwell, Martin Garrix, DJ Snake, Steve Aoki a Tiësto.

18.5. 2017 07:03:37 | festivaly | Paya

Dalmácké pobřeží ožije v polovině července. Jako support se objeví Andrew Rayel, Fedde Le Grand, GTA, Roedhead, Technasia a W&W, zahraje také Ben Gold, David Gravell, Heatbeat, Jay Hardway, Jewelz & Sparks, Julian Jordan, Kill The Buzz, Kura, MaRLo, Orjan Nilsen, Ruben de Ronde, Sick Individuals a další.

Oproti loňskému roku bude hrát daleko větší roli Resistance – v rámci tohoto subeventu se představí Adam Beyer, Carl Cox, Joseph Capriati, Marco Carola, Nicole Moudaber a dvojice Nic Fanciulli B2B Eats Everything, legendy Sasha & John Digweed a také Seth Troxler B2B The Martinez Brothers.

Další menší stage ponesou název UMF Radio Stage a Arcadia Spectatular „Afterburner“. Festival bude opět součástí Destination ULTRA týdne, který obsahuje speciální Resistance Opening Party, Brač Regattu, Ultra Beach a Resistance Vis. Vstupenky na Ultra Europe jsou v prodeji za 169 Eur, brzy zdraží na 199 Eur. Neváhejte, rychle mizí!

Video: Ultra Europe 2017 - Lineup Announced

PARTYINFO

Ultra Europe

14.07.2017 - 16.07.2017 , Split
DJs: Adam Beyer, Carl Cox, Nic Fanciulli, Eats Everything, Seth Troxler, The Martinez Brothers, Sasha, John Digweed, Nicole Moudaber, Marco Carola, Joseph Capriati etc.
Cena: 169 / 329 (VIP) €
REKLAMAREKLAMA