Let It Roll zavádí bezhotovostní náramky

Konečně jsme se dočkali, hudební festival Let It Roll zavede letos systém placení pomocí bezhotovostních náramků. A s férovými podmínkami, kdy vám zbytek neutracených peněz vrátí na účet. Snad se inspirují i další pořadatelé!

15.5. 2017 06:00:38 | festivaly | Carl W

Konečně se dočkáme i letos v Česku elektronického hudebního festivalu, který by měl být kompletně "cashless" - tedy nebude nutné s sebou nosit žádné peníze, stačí si kartou nabít náramek a tím platit. Oním festivalem je drumíkový Let It Roll.

Novinka s sebou přináší spoustu výhod - podstatně rychlejší a kratší fronty u stánků, odpadá nutnost nošení peněženky a s tím i spojená rizika - např. ztráta či odcizení,“ říkají pořadatelé. Svůj náramek si můžete nabít předem online nebo na místě hotovostí či kartou a pak už se jen bavit.

Zavedením bezhotovostních nárámků nebude možné na festivalu platit hotovostí ani platební či kreditní kartou. Nicméně i tak bude na místě připravený bankomat, když si budete potřebovat vybrat hotovost. S festivalovými náramky můžete nechat peněženku v bezpečí, nebudete už ztrácet čas ve frontách a zkrátka si festival naplno užijete.

Už nebudete muset po kapsách hledat drobné či pořádat výpravy do bankomatu, stačí si jen nabít náramek a jste připraveni na festival. Navíc zbylé peníze na vašem náramku vám budou po festivalu vráceny na bankovní účet, což bereme jako velké plus a vstřícný krok k návštěvníkům!

Snad se brzo další festivaly také přidají!

PARTYINFO

Let it Roll 2017

03.08.2017 - 05.08.2017 Letiště Milovice, Milovice
DJs: Andy C, Camo & Krooked, High Contrast, Netsky, Sigma, Sub Focus, Wilkinson, London Elektricity Big Band etc.
REKLAMAREKLAMA