Philipp Straub v červnu navštíví Brno

Nová klubová noc Play pod taktovkou dvou českých DJs - Orbitha a Subgata - se zrodila v brněnském klubu Watt. Na první červnový díl si pozvali oblíbeného rakouského DJe Philippa Strauba.

12.5. 2017 05:37:47 | placená inzerce | rave

Philipp Straub, který dříve také vystupoval pod pseudonymem Felipe, je majitelem hudební agentury Titan International, kterou založil už v roce 1993. Je také velmi úspěšný rakouský DJ a producent s releasy na Intec Digital Carla Coxe nebo 8bit Records, které má pod palcem Nick Curly.

Od roku 2013 je také konzultantem největší mezinárodní soutěže pro mladé talentované DJe Burn Residency. „Vítězům se daří velmi dobře, ať už je to Javi Row, Samanta, Lollino nebo Lea. Jejich produkce se posunula o level dopředu, pravidelně dostávají mezinárodní bookingy a jejich fanouškovská základna je nyní mezinárodní a stále roste,“ říká k soutěži Philipp.

Jeho kariéra jednoho z nejúspěšněích DJů v Rakousku jej předurčuje k tomu, aby dál pomáhal v hledání nových talentů a směroval je dál v jejich kariéře. Sám jako vášnivý producent a DJ supportoval na světových pódiích nejzvučnější jména od Paula Kalkbrennera po jeho dobrého kamaráda Carla Coxe.

Philippovi sety jsou vyhlášené pro neuvěřitelnou gradaci a moderní elektronický sound, kterou umí prodat publiku jako málokdo. A možná i proto si jej Orbith a Subgate zvolili jako svého prvního headlinera jejich nové brněnské rezidentní noci.

Ta nese název Play a pravidelně se bude odehrávat v klubu Watt. První díl s Philippem je na programu 24. června a vstupné je stanoveno na 100,- korun. Tak si pojďte poslechnout aktuální klubový sound, který vám naservíruje aktuálně nejvýraznější postava rakouské klubové scény!

Poslechni si: Philipp Straub @ Social Club Cabestan Casablanca 04.03.2017

PARTYINFO

Play

24.06.2017 Watt, Brno
DJs: Philipp Straub, Orbith, Subgate
Cena: 100
REKLAMAREKLAMA