Hudba schovaná v tetování?

Firma z Los Angeles nedesignovala tetování, které může být přehráno jako zvukový soubor. Na trh s ním přijde už začátkem června.

11.5. 2017 04:22:41 | life style | Carl W

Společnost Skin Motion sídlící v Los Angeles vyvinula nový produkt, kterému říká Soundwave Tattoos. Jedná se o tetování, které zachycuje skutečný zvuk ve vizuálním tvaru vlny a díky aplikaci je možné jej naskenovat a následně přehrát.

Skin Motion s tímto tetováním přijde na trh v červnu letošního roku. Podle webové stránky budou uživatelé požádáni, aby nahrál svůj zvukový záznam na webovou stránku nebo aplikaci, čímž vytvoří obraz zvukové vlny, která pak může být vytetována.

Tatéři však musí mít licenci od Skin Motion. „Umělci musí být licencováni, abychom se ujistili, že chápou omezení technologie i vše, co se týká umístění tetování, velikosti a případných změn v návrhu,“ vysvětluje společnost na svých stránkách.

Jakmile bude tetování dokončeno, bude jeho fotka odeslána zpět do aplikace, kde bude zpracována. Pak to bude fungovat na stejném principu jako třeba Google Translate - stačí namířit foťák na tetování a aplikace zvuk přehraje.

Video: Soundwave Tattoos

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně