5 vycházejících hvězd labelu Drumcode

Vydavatelství Drumcode si svůj zvuk buduje už druhou dekádu a pod vedením Adama Beyera se vyprofilovalo mezi nejznámější techno labely současnosti. Které producenty nám bude švédské vydavatelství servírovat v následujících letech?

5.5. 2017 08:18:56 | ankety & názory | rave

Samozřejmě že tu vydávali hvězdy jako Joseph Capriati, Alan Fitzpatrick, Ben Sims nebo Nicole Moudaber, ale Drumcode dává také šanci méně známým jménům, tak se pojďme podívat, kterých pět producentů tu ještě letos, maximálně příští rok, uslyšíme. A všichni mají nastartováno na opravdu hvězdnou kariéru.

Layton Giordani

Layton právě vydal své debutové album na Drumcode s názvem Where It Begins. Mladík původem z New Yorku je opravdu kouzelník ve studiu a má obrovský potenciál. Už máme i další Laytonovi tracky, které u nás brzy vyjdou a doufáme, že nejsou poslední,“ říká Adam Beyer.

Poslechni si: Layton Giordani - Good Violence

Vinicius Honorio

Je původem z Brazílie, ale nyní žije v Londýně. Jeho skladby jsou základem mých setů několik posledních měsíců. Jeho debut na Walking Shadow je vynikajícím příkladem toho, proč jeho hudbu tolik podporuji,“ říká Adam.

Poslechni si: Vinicius Honorio - Walking Shadow

Ramiro Lopez

Ramiro se objevil spolu s Coyu na Drumcodu minulý rok s trackem Clap Your Hands a rozhodli jsme se s ním podepsat další čtyři tracky, které u nás vyjdou 15. května. Je to fakt velký talent.

Poslechni si: Coyu & Ramiro Lopez - Clap Your Hands

Enrico Sangiuliano

Na co šáhne, to se mění ve zlato. Krásným příkladem je jeho track Moon Rocks, který se stále oběvuje v popředí žebříčku na Beatportu, přestože vyšel v srpnu minulého roku!

Poslechni si: Enrico Sangiuliano - Moon Rocks

Marco Faraone

Marco je jedním z umělců, kteří se objevují na Drumcodu i na naší sesterské značce Truesoul. Jeho schopnost vždy připravit dech-vyrážející remixy je jedinečná a proto si ho u nás velmi ceníme.

Poslechni si: Nicole Moudaber – Your Love Picks Me Up (Marco Faraone Remix)

REKLAMAREKLAMA