Mrkni se na line upy pro 15. týden

Víkend dlouhý tak, že to nepamatujeme. To jsou Velikonoce 2017. Odpoví 4 dnům svátků i nálož tanečků? Někdo vyrazí na Awakenings, u nás doma budou lákat Tocadisco nebo H.O.S.H. v Roxy. Tak vybírej!

13.4. 2017 04:15:15 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

13.4. 2017

Awakenings 20 Year Anniversary: Night 1

Amsterdam, Gashouder

22.00 - Dimitri Kneppers + Remy
00.30 - Kevin Saunderson + Derrick May
02.30 - Sven Väth
04.30 - Pan-Pot
06.30 - Nina Kraviz

13.4. 2017

Maximal

Brno, Perpetuum

21.30 - Foxx
23.30 - Tomas Ivicic + Mechanik
01.30 - Ricardo Garduno
03.30 - Revelation Point

13.4. 2017

Techport

Ostrava, Dock

21.00 - DLKT
22.30 - Lednička
00.00 - Majkymajk + Kubil

13.4. 2017

Tocadisco

Brno, Exit

21.30 - Quiks
23.30 - Phil Albedo
00.30 - Tocadisco
03.30 - Thin & Thick
04.30 - Jan Willert

14.4. 2017

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 - Ian Kita
23.00 - Lord K
01.00 - Hory Doly
03.00 - Ian Kita + hosti

14.4. 2017

Awakenings 20 Year Anniversary: Night 2

Amsterdam, Gashouder

22.00 - Bart Skils + 2000 and One
01.30 - Adam Beyer + Joseph Capriati
05.00 - Marcel Dettmann + Ben Klock

14.4. 2017

Datsik

Praha, Storm

21.00 - Dubsquad
22.00 - Enthic
23.00 - Wonkap
00.00 - Datsik
01.15 - Hlava
02.15 - Them Darned Teenagers
03.15 - GNRLY Pantherz
04.15 - Low Tact + Woostep

14.4. 2017

DNB DNA Deluxe

Brno, Favál

21.00 - Shiwazz + Harry Junior
23.30 - Hrrnec
00.30 - Schoole
02.00 - Zombie Cats
03.30 - Ghostbuster
04.30 - Karpa

14.4. 2017

H.O.S.H.

Praha, Roxy

23.00 - Ark3r
01.30 - H.O.S.H
03.30 - Loutka

14.4. 2017

Hardcastl 3

Brno, Perpetuum

21.30 - Tonsils Emergency
23.30 - T-Masters
01.15 - Hardcast3
03.00 - Other Vision

15.4. 2017

Awakenings 20 Year Anniversary: By Day

Amsterdam, Gashouder

11.00 - Kabale und Liebe
13.00 - Joris Voorn
15.00 - Ben Klock
16.30 - Adam Beyer
18.30 - Jeff Mills
20.15 - Chris Liebing

15.4. 2017

Awakenings 20 Year Anniversary: Night 3

Amsterdam, Gashouder

23.30 - Billy Nasty
02.00 - DJ Rush
03.45 - Dave Clarke
05.30 - Chris Liebing
07.15 - Jeff Mills

15.4. 2017

DNB Benefice

Praha, Storm

21.00 - Mazzon
22.00 - Tod
23.00 - Furious Freaks
00.00 - N.Force
01.00 - Cherw
02.00 - No Cure
03.00 - Mouzl
04.00 - PmdR
05.00 - Stux

15.4. 2017

DNB Residents

Brno, Perpetuum

21.30 - Heft
23.00 - PornZ b2b Sinner
01.00 - Dekor
02.15 - Jimmy Navarro
04.00 - b2b2b

15.4. 2017

Planet Blue Night

Brno, Favál

22.00 - Kail Karlito
23.30 - Robas
01.00 - Mim
02.30 - Riff Ruff
04.00 - Stafa
05.30 - Demo

16.4. 2017

Awakenings 20 Year Anniversary: Night 4

Amsterdam, Gashouder

22.00 - Lauhaus
00.00 - Luciano
01.45 - Seth Troxler
03.30 - Ricardo Villalobos
05.15 - Joris Voorn + Kölsch
07.15 - Len Faki

16.4. 2017

Easter Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Foxx
00.00 - Deivis
01.30 - Mechanik
03.00 - Misha

16.4. 2017

Hyperspace warm up

Brno, Exit

22.00 - Dazy
00.00 - Thin & Thick
01.00 - Hot X
02.30 - Gabor Kraft
04.00 - Bastien

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně