Exit si plní sen – 16.11. přijede Oliver Koletzki!

Na den přesně po roce od vyprodané Roxy přijíždí Oliver Koletzki konečně zpět i do svého milovaného Brna, konkrétně do klubu Exit. Majitel labelu Stil vor talent se tak v Brně ukáže po 8 letech, tentokrát v elektrizující atmosféře pro 300 vyvolených!

13.4. 2017 10:00:00 | informace | Fly

Oliver Koletzki miluje Brno, Brno miluje Olivera. Příběh tohoto vztahu se začal psát před 10 lety, kdy tenkrát ještě nadějný Oliver teprve zakládal label, který se od té doby zařadil k jedněm z nejinovativnějších v elektronické scéně. Svým pověstným „čichem“ neomylně vybírá do své stáje jednoho „talenta“ za druhým. Jako šéf je ale stále ten starý dobrý, skromný Oliver, nesmírně talentovaný všestranný umělec, který ať „fušuje“ do houseu, tech-houseu, techna či popu, tak vždy udává směr.

Tentokrát jsme ho zastihli spíše v jeho temnějším techno období, nicméně jeho originální rukopis poznáte ať tak či tak. Oliver má zrovna před vydáním svého dalšího, v pořadí již 5. alba a v listopadu se tak Exit zařadí ke klubům, které mistr navštíví v rámci své podzimní tour. Láskyplný vztah Olivera a Brna začne psát další kapitolu 16.11. v klubu Exit, který si tak plní sen a nastavuje laťku. Je vůbec kam jít výš?

Vstupenky 1.vlny zakoupíte v předprodeji v sítí SMS Ticket za 450 Kč.

Poslechni si: Oliver Koletzki @ Roxy Prague (2016)

REKLAMAREKLAMA