Fenomén: Hipster. Móda nebo životní styl?

V oblékání dáváte hlavní důraz na pohodlí a zároveň se nebojíte se experimentovat. Jeden den jste za slušňáka a další se proměníte v rebela, který se nebojí svým stylem ukázat svojí pravou tvář. Jste „Hipster“. Stále aktuální módní trend se kterým se v módní branži setkáváme již od let osmdesátých.

10.4. 2017 15:26:40 | placená inzerce | rave

Milujeme hipster módu a troufáme si říct, že i Vy vlastníte alespoň jeden ne-li více) ze základních kousků. Pohodlně a stylově? Vítejte ve světe, kde neexistují žádná pravidla.

Flanelová košile

Takzvané „flanelky“ jsou nesmrtelné. Zapomeňte na to, jak ji nosíval váš děda a namísto toho jí Zkombinujte se svým oblíbeným tričkem se zajímavým potiskem či tílkem. Košile je také super kousek na léto a festivaly, jelikož je lehoučká a zároveň vám bude ladit s většinou vašich kreací. Navíc, barvám se v tomto případě meze nekladou a platí zde tvrzení – čím bláznivější a potrhanější tím lepší! Troufáte si více experimentovat? Pořiďte si košili se zajímavým vzorem!

Vzorované košile

Návrat slaví především potisky se vzorem havajských květin, palem, zvířat a také klasických vzorů jako jsou proužky či puntíky. Vykráčejte do ulic v košili s motivem palem a sledujte reakce kolemjdoucích. Říkáte si, že je tohle možná trošku moc? Zkuste tedy ověřenou klasiku – kšandy a motýlky.

Motýlci a Kšandy

Další důkaz toho, že jeden detail dokáže z nudného outfitu vytvořit originální kombinaci. Pánské kšandy jsou zpátky ve hře a na výběr jsou v nepřeberném množství variant. Klasická tmavě modrá nebo elegantní červená? To už je na Vás. Kšandy jsou navíc i praktickým pomocníkem a vy se tak nemusíte bát těsného pásku, když to zrovna přeženete s jídlem či pitím. No a nošení motýlků? Hipsteři je milují!

Zaměřeno na detail

Detaily, detaily, detaily. Nošení doplňků je ta nejsnazší cesta, jak se dostat do světa hipsterů. Schválně zkuste doplnit sví hodinky jednoduchým náramkem – ať už dřevěným, korálkovým či ocelovým a uvidíte, že si tento look zamilujete. Za zmínku stojí také prsteny, kterých se hipsteři opravdu nebojí a snaží se je ladit s celkovým lookem.

Výrazné brýle

Určitě jste si všimli že velké a výrazné brýle slaví svůj návrat a stávají se více populární nejenom ve světe hipsterů. Nezáleží ani tolik na tom, jestli jsou ty vaše dioptrické či sluneční, jelikož zde platí jednoduché pravidlo – čím větší, tím lepší. Jak jste na tom vy?

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně