Rave.cz oslaví 17. narozeniny s Markem Archerem

Na 17. narozeniny serveru Rave.cz přijede legendární producent Mark Archer. Asi málokdo by v raných 90. letech neznal třeba hudební uskupení Bizarre Inc nebo projekty Altern 8 či Trackman. Jeho loňský set z Boiler Roomu se stal okamžitě virálním a přesně tento sound nám Mark naservíruje i na narozeninách v Perpetu!

9.4. 2017 20:00:00 | informace | Carl W

Mezi rave legendami byste jen těžko hledali větší pojem než Mark Archer. Zakladatel Bizarre Inc (kdo by neznal jeden z nejsamplovanějších hitů Playing With Knives, jako by nebyl), polovina uskupení Nexus 21 nebo Altern 8 je také známý pro své sólové projekty jako je DJ Nex, Trackman nebo Slo Moshun.

Mnozí jej logicky považují za jednoho z nejvlivnějších hudebních producentů posledních tří dekád. I dnes je velmi aktivní a dál vydává acid, house i klasické techno, ale nejznámější stále zůstává pro žánr, který sám označuje jako Old Skool Rave.

Mark je rezidentem známé londýnské párty I Love Acid a je také pravidelným účastníkem zásadních eventů jako Bangface, Bloc Weekend, Sonar Festival, Fantazia a mnohých dalších. 

Jeho loňský set z Nottinghamu, který byl odvysílán v rámci Boiler Roomu vzbudil nadšené reakce. U nás se dostal na první místo ankety Top 10 Boiler Room a hlavně mnoha lidem ukázal, jak se i v roce 2017 paří na oldschool sound.

Marka Archera na našich narozeninách doplní producent Luke Nova nebo taky dvojice Johannes & Denzik. Pokud si ještě pamatuješ naše "patnáctiny" s Takaaki Itohem, tak asi tušíš, jaký mejdan nás v pátek 10. listopadu čeká.

Předprodej vstupenek:

FB událost:

Video: Mark Archer @ Boiler Room Nottingham DJ Set (2016)

PARTYINFO

Dirty Trip Presents: 17 Years of Rave.cz

10.11.2017 Perpetuum, Brno
DJs: Mark Archer, Luke Nova, Johannes + Denzik, Nois, Nee´o, Carl W
Cena: 250
REKLAMAREKLAMA