Nina Kraviz, Dixon nebo Marcel Dettmann vystoupí na festivalu The Peacock Society

Apollonia, The Martinez Brothers, Jackmaster, Moodymann, Avalon Emerson, DVS1 a Levon Vincent se také zúčastní dvoudenního francouzského festivalu The Peacock Society, který se odehraje v Paříži na začátku července.

31.3. 2017 16:35:19 | festivaly | Carl W

7. a 8. července se v Květinovém parku (Parc floral de Paris) v Paříži usktenční letní edice festivalu The Peacock Society. Na té zimní konané v únoru vystoupili Ben Klock, Âme nebo Fatima Yamaha. Letošní edice má podtitul Need To Dance.

Na festivalu zahrají Nina Kraviz, Dixon, Marcel Dettmann, Apollonia, The Martinez Brothers, Jackmaster, Moodymann nebo krásná americká producentka Avalon Emerson. Vstupenky jsou k dispozici od 69 € (necelých 1.900,- korun).

Video: Festival Peacock Society - Summer 2017

PARTYINFO

The Peacock Society 2017

07.07.2017 - 09.07.2017 , Paříž
DJs: Nina Kraviz, Dixon, Kaytranada, Marcel Dettmann, Apollonia, The Martinez Brothers, Jackmaster, Moodymann, DVS1, Levon Vincent, Midland, Romare, Tommy Genesis, Avalon Emerson, Konstantin, Jlin (live), Marie Davidson (live), Aancient Methods, Voiski (live), AZF, Peggy Gou, Fils De Venus, Raheem Experience, Varg (live), Blocaus, Exal, BLNDR (live), Hugo LX, TGAF crew, Bamao Yende, Oko
Cena: 69 €
REKLAMAREKLAMA